AGAVE#9 Cocoa Energy GEL, 30g 611002 | Můj Běh
 • Akce
 • Novinka
 • Náš TIP
 • Výprodej

AGAVE#9 Cocoa Energy GEL, 30g 611002

Agave #9 Cocoa je přírodní energetický gel, který se skládá jen z agávového sirupu v bio kvalitě a kvalitního bio kakaa, dosahuje nízký glykemický index a chuť čokolády.
Cena pro Vás: 59 Kč
Chybí tvoje velikost ?

Podrobný popis

Podrobný popis

Parametry produktu

Kat. číslo:611002
Pohlaví:unisex
Barva:více-barevná
Sport:běh
Značka:Monk nutrition
Kategorie:doplňky
Velikost příslušenství:MISC

AGAVE # 9 jsou 100% organické gely s nízkým glykemickým indexem, díky čemuž jsou vhodné pro diabetiky a ideální pro vytrvalostní sporty, delší než 2 hodiny. Jsou vhodné pro vegetariány i vegany, přirozeně bezlepkové a bez mléka.

Jsou určeny pro trénink i závod. Kombinace nízkého glykemického indexu i sacharidů a funkčních složek pomáhá podporovat výkon i regeneraci svalů, aniž by se v krvi hromadil cukr.

Gely jsou baleny v pohodlných, stlačitelných sáčcích a snadno se konzumují před výkonem, v průběhu i po něm. Jedinečná chuť a skvělá textura znamenají, že není třeba konzumovat žádnou další vodu, lze je dokonce přidávat do potravin jako pomazánka nebo sirup.

Jednoduše je spotřebujte před, během nebo po cvičení pro jejich výbornou chuť a bezkonkurenční energii.

AGAVE # 9 COCOA je originální energetický gel, který byl vytvořen v horách jako alternativa k sladkým energetickým gelům s vysokým glykemickým indexem. Je vyroben z nízko glykemického agávového sirupu a kakaového prášku, je 100% organický s bohatou čokoládovou příchutí.

VÝHODY

 • nízký glykemický index
 • 100% organické složky
 • žádné přísady
 • žádné GMO (geneticky modifikované složky)
 • vhodné pro diabetiky
 • vhodné pro vegany a vegetariány
 • přirozeně bezlepková
 • bez mléka
 • může být pokapáno na potraviny, jako jsou rýžové koláče nebo bagely pro energetické občerstvení

Proč koupit AGAVE # 9 COCOA Energy Gels

Jsou ideální pro ty, kteří hledají posilovač organické energie, který neobsahuje žádné přísady nebo chemikálie, a který navíc snižuje žaludeční potíže při dlouhotrvajícím výkonu.

SLOŽENÍ

 • Organický sirup z agáve
 • Organický čokoládový prášek

Kakao bylo spojeno s mnoha zdravotními přínosy, včetně sníženého zánětu, lepšího průtoku krve, snížení krevního tlaku a zlepšení hladiny cholesterolu a cukru v krvi. Kakao je jedním z nejbohatších zdrojů polyfenolů, které mohou pomoci zmírnit zánět.

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE pro gel o obsahu 30g:

Energie 90kCal, Bílkoviny < 1g Tuky 1.00g, Nasycené mastné kyseliny < 1g Uhlohydráty 18g, Cukry 16.2g, Dietní vláknina 1.92g, Sodík 0mg, Vápník 5.5mg, Draslík 188mg, Hořčík 19mg, Fosfor 26.9mg, Železo 5mg, Zinek 0.29mg

POUŽITÍ

AGAVE # 9 COCOA Energy Gels lze užívat před, během a po aktivitě.

PŘED: Konzumujte 1 gel v hodině před tréninkem.
BĚHEM: Během intenzivního cvičení spotřebujte 1 gel každých 45 minut, abyste podpořili vytrvalostní výkon.
PO: Spotřebujte 1 gel během prvních 4 hodin po intenzivním cvičení, abyste podpořili regeneraci svalů.

AGAVE # 9 COCOA Energy Gels lze také použít jako sirup na potraviny, jako jsou bagely a rýžové koláče, tak vznikne lahodná energetická svačina.

Upozornění: Implikované výsledky se mohou lišit. Jednotlivci budou reagovat jinak. Implikované výsledky předpokládají vhodný plán výživy a výcviku. Je třeba gely osobně vyzkoušet a ověřit si jejich vhodnost.

Tabulka velikostí

Tabulka velikostí

Autorizovaný prodejce značek

Nike
Inov-8
Salomon
adidas
Silva
Enervit
Compressport
SiS
SaltStick
Runguard
Monk nutrition

Můjběh.cz - Když běh je tvůj život

Jestliže hledáte toho správného partnera, který vám pomůže o oblečením a doplňky pro běhání, je vám náš autorizovaný e-shop značek Nike, Adidas a Salomon k dispozici. Běhání a všemu kolem se věnujeme již poměrně dlouhou dobu i ve volném čase, proto také máme většinu nabízeného sortimentu osobně otestovánu. Nabízíme pouze kvalitní běžecké oblečení a boty na běh originál Nike, Adidas a Salomon.

Vyznat se v nových modelech běžeckého oblečení, abyste zjistili co je pro vás nejvhodnější, může být někdy poměrně složité. Díky tomu, že je celý tým našeho e-shopu složen z aktivních běžců, můžeme vám poradit jaké boty na běhání či běžecké oblečení bude pro vás to nejlepší.

„Neexistuje špatné počasí na sport, jen špatně oblečený sportovec".