AGAVE#9 Lemon Matcha Energy GELS, 30G 611005 | Můj Běh
 • Akce
 • Novinka
 • Náš TIP
 • Výprodej

AGAVE#9 Lemon Matcha Energy GELS, 30G 611005

Gel je vyroben z bio agávového sirupu prémiové kvality, bio sušeného citronu a japonského zeleného čaje Matcha v nejvyšší ceremoniální kvalitě s 16 mg kofeinu
Cena pro Vás: 59 Kč
Chybí tvoje velikost ?

Podrobný popis

Podrobný popis

Parametry produktu

Kat. číslo:611005
Pohlaví:unisex
Barva:více-barevná
Sport:běh
Značka:Monk nutrition
Kategorie:doplňky
Velikost příslušenství:MISC

AGAVE # 9 LEMON MATCHA Energy Gels jsou 100% organické gely, obsahují organický prášek Matcha. Prášek ze zeleného čaje Matcha má 5x více antioxidantů než většina ostatních čajů, a ty pomáhají bránit volným radikálům vytvářeným při cvičení poškodit buňky v těle. Jsou vhodné pro vegany, vegetariány a jsou přirozeně bezlepkové a bez mléka.

AGAVE # 9 LEMON MATCHA Energy Gels je navržený pro trénink i soutěž, přináší kombinaci uhlohydrátů a funkčních složek, které pomáhají podporovat výkon a regeneraci svalů. Tyto energetické gely jsou zabaleny do pohodlného, stlačitelného sáčku. Snadno se přenáší a jsou ideální ke konzumaci před, během a po většině druhů sportu - zejména vytrvalostní sporty trvající déle než 2 hodiny.

Jedinečná chuť a skvělá textura znamenají, že není třeba konzumovat žádnou další vodu, lze je dokonce přidávat do potravin jako pomazánka nebo sirup. Jednoduše je spotřebujte před, během nebo po cvičení pro jejich výbornou chuť a bezkonkurenční energii.

VÝHODY

 • podporuje výkon a zotavení
 • ideální pro mnoho vytrvalostních sportů
 • vhodné pro veganské a vegetariány
 • přirozeně bez lepku a mléka
 • 100% organických složek
 • přírodní kofein
 • neobsahuje GMO (geneticky modifikované složky)
 • není třeba konzumovat vodu přímo s gelem
 • japonský ceremoniální prášek

TIP: Přidejte do teplé vody a připravte lahodný energetický zelený čaj

Proč koupit AGAVE # 9 LEMON MATCHA Energy Gels

Jsou ideální pro ty, kteří hledají čistě přírodní posilovač energie s vynikající chutí, který neobsahuje žádné přísady nebo chemikálie, a který navíc snižuje žaludeční potíže při dlouhotrvajícím výkonu.

SLOŽENÍ

 • Prémiový organický sirup z agáve
 • Organický citronový prášek
 • Organický ceremoniální Matcha prášek

Prášek Matcha je plný antioxidantů, které bojují proti škodlivým volným radikálům a pomáhají při hubnutí díky vysoké koncentraci ECGC (epigallocatechin gallate). Zvýšíte svou koncentraci a energii díky přirozenému obsahu kofeinu. Je také výkonným detoxifikátorem a pomáhá předcházet srdečním onemocněním díky katechinům u nichž bylo ve vědeckých výzkumných studiích prokázáno, že významně snižují hladinu celkového cholesterolu v séru a LDL („špatný“) cholesterol.

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE pro gel o obsahu 30g:

Energie 92kCal, Bílkoviny 0.17g, Tuky 0.03g, Nasycené mastné kyseliny 0.00g, Uhlohydráty 22.92g, Cukry 20.21g, Dietní vláknina 0.04g, Sodík 6.04mg, Draslík 13.50mg, Fosfor 3.17mg, Železo 0.11mg, Kofein 16mg

POUŽITÍ

AGAVE # 9 LEMON MATCHA Energy Gels lze užívat před, během a po aktivitě.

PŘED: Konzumujte 1 gel v hodině před tréninkem.
BĚHEM: Během intenzivního cvičení spotřebujte 1 gel každých 45 minut, abyste podpořili vytrvalostní výkon.
PO: Spotřebujte 1 gel během prvních 4 hodin po intenzivním cvičení, abyste podpořili regeneraci svalů.

Můžete ho přidat do teplé vody a připravit lahodný energetický zelený čaj.

Upozornění: Implikované výsledky se mohou lišit. Jednotlivci budou reagovat jinak. Implikované výsledky předpokládají vhodný plán výživy a výcviku. Je třeba gely osobně vyzkoušet a ověřit si jejich vhodnost.

Tabulka velikostí

Tabulka velikostí

Autorizovaný prodejce značek

Nike
Inov-8
Salomon
adidas
Silva
Enervit
Compressport
SiS
SaltStick
Runguard
Monk nutrition

Můjběh.cz - Když běh je tvůj život

Jestliže hledáte toho správného partnera, který vám pomůže o oblečením a doplňky pro běhání, je vám náš autorizovaný e-shop značek Nike, Adidas a Salomon k dispozici. Běhání a všemu kolem se věnujeme již poměrně dlouhou dobu i ve volném čase, proto také máme většinu nabízeného sortimentu osobně otestovánu. Nabízíme pouze kvalitní běžecké oblečení a boty na běh originál Nike, Adidas a Salomon.

Vyznat se v nových modelech běžeckého oblečení, abyste zjistili co je pro vás nejvhodnější, může být někdy poměrně složité. Díky tomu, že je celý tým našeho e-shopu složen z aktivních běžců, můžeme vám poradit jaké boty na běhání či běžecké oblečení bude pro vás to nejlepší.

„Neexistuje špatné počasí na sport, jen špatně oblečený sportovec".