Enervit Bcaa - 120 kapslí 92730 | Můj Běh
  • Akce
  • Novinka
  • Náš TIP
  • Výprodej

Enervit Bcaa - 120 kapslí 92730

Aminokyseliny Bcaa v kapslích pro ochranu svalových vláken během výkonu a podporu regenerace po jeho skončení
Doporučená cena 566 Kč
Sleva: 15 %
Cena pro Vás: 482 Kč
Chybí tvoje velikost ?

Podrobný popis

Podrobný popis

Aminokyseliny BCAA v kapslích pro ochranu svalových vláken během výkonu a podporu regenerace po jeho skončení

doporučené užití: před i po sportu
balení: 120 kapslí
doporučená dávka: 5 tablet denně

ENERVIT BCAA aminokyseliny BCAA v kapslích pro ochranu svalových vláken během výkonu a podporu regenerace po jeho skončení. B.C.A.A. 95% jsou doporučované větvené esenciální amino-kyseliny L-leucin, L-isoleucin, L-valin v poměru 2:1:1. Jsou vhodné především při intenzivních výkonech na ochranu sva-lových vláken. Jedna tableta (1g) obsahuje 0,48g L-leucinu; 0,24g L-isoleucinu; 0,24g L-valinu.Určen pro rychlý i postupný přísun energie v průběhu fyzické aktivity.

  • aminokyseliny BCAA (leucin, izoleucin a valin) v optimálním poměru 2:1:1 pro ochranu svalových vláken během a po skončení výkonu
  • nejzastoupenější leucin je pro vytrvalostní sportovce zvláště důležitou aminokyselinou
  • BCAA snižují napětí ve svalech a podporují obnovu svalových vláken po výkonu
  • poskytují vzácný zdroj energie při dlouhodobé zátěž

Kdy použít: Určitě před výkonem, a to během 30-60 minut před jeho zahájením v dávce 5 tablet (dostatečně zapít vodou). Po výkonu je příjem BCAA zajištěn díky speciálním regeneračním nápojům Enervit R2 Sport nebo Enervit R1 Sport, v nichž jsou tyto aminokyseliny hojně obsaženy.

Doporučujeme: Aminokyseliny BCAA jsou velmi vhodné i pro osoby, které pracují na redukci hmotnosti. V době omezeného příjmu energie totiž pomáhají chránit svalová vlákna před poškozováním.

Nutriční hodnoty na: 100 g 5 tablet % DDD*
kcal 389 19
B [g] stopy stopy
S [g] stopy stopy
T [g] 0,97 0,05
leucin [mg] 47,5 2,38
isoleucin [mg] 23,75 1,19
valin [mg] 23,75 1,19
Vitamin B1 [mg] 10 0,5 45
Vitamin B6 [mg] 14 0,7 50

Složení: L-leucine – L-isoleucine – L-valine – Zahušťovadlo: hydroxypropylcelulo-sa – Protispékavé látky: silikon dioxid, stearát hořčíku – Vitamín B6 v mikrokapslích (Vitamín B6, mono- a diglyceridy mastných kyselin) – Vitamín B1

Tabulka velikostí

Tabulka velikostí

Autorizovaný prodejce značek

Nike
Inov-8
Salomon
adidas
Silva
Enervit
Compressport
SiS
SaltStick
Runguard
Monk nutrition

Můjběh.cz - Když běh je tvůj život

Jestliže hledáte toho správného partnera, který vám pomůže o oblečením a doplňky pro běhání, je vám náš autorizovaný e-shop značek Nike, Adidas a Salomon k dispozici. Běhání a všemu kolem se věnujeme již poměrně dlouhou dobu i ve volném čase, proto také máme většinu nabízeného sortimentu osobně otestovánu. Nabízíme pouze kvalitní běžecké oblečení a boty na běh originál Nike, Adidas a Salomon.

Vyznat se v nových modelech běžeckého oblečení, abyste zjistili co je pro vás nejvhodnější, může být někdy poměrně složité. Díky tomu, že je celý tým našeho e-shopu složen z aktivních běžců, můžeme vám poradit jaké boty na běhání či běžecké oblečení bude pro vás to nejlepší.

„Neexistuje špatné počasí na sport, jen špatně oblečený sportovec".