Enervit Energy Time tyčinka - muesli ciok 94601 | Můj Běh
  • Akce
  • Novinka
  • Náš TIP
  • Výprodej

Enervit Energy Time tyčinka - muesli ciok 94601

Energetická tyčinka v mléčné čokoládové polevě
Doporučená cena 40 Kč
Sleva: 15 %
Cena pro Vás: 34 Kč
Chybí tvoje velikost ?

Podrobný popis

Podrobný popis

Lahodná svačinka pro doplnění energie a zdravé uspokojení chuti.

doporučené užití: kdykoliv během dne
balení: 27 g
příchuť: mléčná čokoládová poleva - ovoce

Kdy použít: Doporučená dávka je jedna tyčinka denně v závislosti na intenzitě denní aktivity.

Doporučujeme: Tyčinka Energy Time je vhodná i jako ideální svačinka kdykoliv během dne. Podporuje vitalitu především u aktivních lidí. Vynikají svojí chutí i optimální velikostí.

Nutriční hodnoty na: 100 g tyčinka 27 g
kcal 428 116
B (g) 6,1 1,6
S (g) 56,9 15,3
T (g) 19,6 5,3

Složení: mléčno čokoládová poleva (22%) (cukr, kakaové máslo, sušené mléko, kakaová hmota, laktóza a mléčné bílkoviny, emulgátor: sójový lecitin, vanilkové aroma) – Tapioka - Kakaový prášek (5,8%) – banány a hrušky (kousky: banán, hruška, cukr, fruktóza, laktóza, neztužený palmový tuk, želírující látka: pektin, příchutě, kyselina citronová) - kousky jablka (jablečný džus, jablko, jablko pyré, sacharóza, fruktózový sirup, rýžová mouka, neztužený palmový tuk, želírující látka: pektin, kyselina citronová, přírodní aroma) – Kondenzované mléko - žloutek prášek - sekané ořechy (lískové ořechy,cukr) - sušená jablka kostky (2,9%) - glukózový sirup (z kukuřice) - sladový výtažek (z ječmene) - ovocný sirup - corn flakes - Dextróza (z kukuřice) - Sacharóza - emulgátor: sójový lecitin - Aroma - sekané mandle - sušené odstředěné mléko - Mléčné bílkoviny -antioxidant vitamín E.

Tabulka velikostí

Tabulka velikostí

Autorizovaný prodejce značek

Nike
Inov-8
Salomon
adidas
Silva
Enervit
Compressport
SiS
SaltStick
Runguard
Monk nutrition

Můjběh.cz - Když běh je tvůj život

Jestliže hledáte toho správného partnera, který vám pomůže o oblečením a doplňky pro běhání, je vám náš autorizovaný e-shop značek Nike, Adidas a Salomon k dispozici. Běhání a všemu kolem se věnujeme již poměrně dlouhou dobu i ve volném čase, proto také máme většinu nabízeného sortimentu osobně otestovánu. Nabízíme pouze kvalitní běžecké oblečení a boty na běh originál Nike, Adidas a Salomon.

Vyznat se v nových modelech běžeckého oblečení, abyste zjistili co je pro vás nejvhodnější, může být někdy poměrně složité. Díky tomu, že je celý tým našeho e-shopu složen z aktivních běžců, můžeme vám poradit jaké boty na běhání či běžecké oblečení bude pro vás to nejlepší.

„Neexistuje špatné počasí na sport, jen špatně oblečený sportovec".