Fixpoints flower-power - Magnetické připínáčky startovního čísla FP026 | Můj Běh

Fixpoints flower-power - Magnetické připínáčky startovního čísla FP026

Magnetický upevňovací systém pro profesionální zajištění vašeho startovního čísla - sada 4 kusů
Doporučená cena 267 Kč
Sleva: 5 %
Cena pro Vás: 254 Kč
Chybí tvoje velikost ?

Podrobný popis

Podrobný popis

Parametry produktu

Kat. číslo:FP026
Sport:běh
Značka:Fixpoints
Kategorie:doplňky
Velikost příslušenství:MISC

Fixpoints magnetky

Fixpoints – magnetický upevňovací systém pro profesionální zajištění vašeho startovního čísla. Velikost a váha magnetu je pro sportovce sotva postřehnutelná, a přesto poskytuje snadný, ale pevný způsob uchycení.

  • Speciální zacvakávací a vycvakávací systém magnetů umožňuje startovní číslo stejně jednoduše připnout i odepnout.
  • Vnitřní strana magnetů Fixpoints je vyrobena ze syntetického materiálu, který je oděru i otěru odolný, pro pokožku nezávadný.
  • Hmotnost jednoho magnetu je 3,1g. Hmotnost celé sady = 4 kusů je 12,4g.

UPOZORNĚNÍ

U startovních čísel s integrovanými čipy (časovači), magnety Fixpoints připevňovat mimo čip. Magnety uchovávat mimo kreditních karet a prostor bankomatů – mohly by být poškozeny jejich magnetickým polem. Magnety uchovávat mimo dosah dětí mladších 5 let. Lidé s voperovaným kardiostimulátorem by magnety neměli používat.Návod k použití č. 1

place fixpoints Držte startovní číslo spolu s horní polovinou fixpoint v jednom z horních rohů (cca 2-3cm od kraje). place fixpoints Aby startovní číslo drželo rovně, chytněte ho v rohu. Zároveň táhněte látku trička směrem dovnitř, k tělu.
place fixpoints Poté fixpoint spojte s jeho vnitřní stranou pod tričkem. Nyní se ujistěte, jestli je startovní číslo umístěno správně (10cm od spodního okraje trička). place fixpoints Nyní připojte další dva fixpointy.
place fixpoints Snažte se tričko udržet rovně a nezmačkané, zatímco upevňujete fixpoint na druhém horním rohu. place fixpoints A je to!
place fixpoints Jestli je potřeba, upravte hned správnou pozici – současně táhněte tričko a fixpoint do správné pozice. V případě, že máte běžeckou bundu s náprsní kapsou, připevněte startovní číslo fixpointy na tuto kapsu.

Návod k použití č. 2

Topwechsel Připojte fixpointy bez startovního čísla na tričko a až poté připněte startovní číslo.

Výměna krytu magnetu

Change top Stiskněte okraj fixpointu. Berte na vědomí, že magnety jsou upevněny ve vršku vnějšího fixpointu. Po vysunutí magnetu, vložte jej se stejnou orientací do jiného krytu. Důkladně zacvakněte kryt kolem celého fixpointu.

 

Tabulka velikostí

Tabulka velikostí

Autorizovaný prodejce značek

Nike
Inov-8
Salomon
adidas
Silva
Fixpoints
Enervit
Powerbar
Compressport
SiS
SaltStick
Runguard
Monk nutrition

Můjběh.cz - Když běh je tvůj život

Jestliže hledáte toho správného partnera, který vám pomůže o oblečením a doplňky pro běhání, je vám náš autorizovaný e-shop značek Nike, Adidas a Salomon k dispozici. Běhání a všemu kolem se věnujeme již poměrně dlouhou dobu i ve volném čase, proto také máme většinu nabízeného sortimentu osobně otestovánu. Nabízíme pouze kvalitní běžecké oblečení a boty na běh originál Nike, Adidas a Salomon.

Vyznat se v nových modelech běžeckého oblečení, abyste zjistili co je pro vás nejvhodnější, může být někdy poměrně složité. Díky tomu, že je celý tým našeho e-shopu složen z aktivních běžců, můžeme vám poradit jaké boty na běhání či běžecké oblečení bude pro vás to nejlepší.

„Neexistuje špatné počasí na sport, jen špatně oblečený sportovec".