Ostatní běžecké doplňky | Mujbeh.cz

Ostatní pánské sportovní doplňky

V kategorii - Ostatní dopňky pro vás vybíráme drobné věci potřebné pro běh či to co s během a fitness souvisí. Pokud např. nechcete, aby vám startovní číslo připíchli přímo na vaše funkční běžecké triko, můžete vyzkoušet magnetické připínáčky. Hledáte něco pro doplnění energie po sportovní aktivitě? Vyzkoušejte sportovní tyčinky Powerbar, které vás nezklamou. Do kategorie se pravidelně přidávají další zajímavé doplňky pro běh a fitness.

Strana 1 z 1     Celkem 1 záznamů

Strana
  1. 1
  • Barvy/ev

    SaltStick rozpustné tablety 60ks -

    unisex

    od: 523 Kč
Strana
  1. 1

Autorizovaný prodejce značek

Nike
Inov-8
Salomon
adidas
Silva
Enervit
Compressport
SiS
SaltStick
Runguard
Monk nutrition

Můjběh.cz - Když běh je tvůj život

Jestliže hledáte toho správného partnera, který vám pomůže o oblečením a doplňky pro běhání, je vám náš autorizovaný e-shop značek Nike, Adidas a Salomon k dispozici. Běhání a všemu kolem se věnujeme již poměrně dlouhou dobu i ve volném čase, proto také máme většinu nabízeného sortimentu osobně otestovánu. Nabízíme pouze kvalitní běžecké oblečení a boty na běh originál Nike, Adidas a Salomon.

Vyznat se v nových modelech běžeckého oblečení, abyste zjistili co je pro vás nejvhodnější, může být někdy poměrně složité. Díky tomu, že je celý tým našeho e-shopu složen z aktivních běžců, můžeme vám poradit jaké boty na běhání či běžecké oblečení bude pro vás to nejlepší.

„Neexistuje špatné počasí na sport, jen špatně oblečený sportovec".