Pánské sportovní batohy a tašky | Mujbeh.cz

Pánské sportovní batohy a tašky

Sportovní pánské batohy a tašky jsou nedílnou součástí každého profesionálního sportovce i začátečníka. Kam byste si dali všechny své věci, kdybyste neměli batoh? I při běhu jistě oceníte speciální tašky pro uschování drobných věcí a případně lahve s pitím. Jako autorizovaný prodejce s běžeckou obuví a oblečením značek Salomon, Nike a Adidas vám můžeme nabídnout pánské batohy z jejich nejlepších produktových řad.

Strana 1 z 1     Celkem 2 záznamů

Strana
 1. 1
 • Barvy/ev

  Nike Fundamentals Swoosh Gymsack BA2735-606

  pánské

  od: 116 Kč
 • Barvy/ev

  Nike Nk Brsla Gmsk BA5338-480

  unisex

  od: 128 Kč
Strana
 1. 1

Autorizovaný prodejce značek

Nike
Inov-8
Salomon
adidas
Silva
Enervit
Compressport
SiS
SaltStick
Runguard
Monk nutrition

Můjběh.cz - Když běh je tvůj život

Jestliže hledáte toho správného partnera, který vám pomůže o oblečením a doplňky pro běhání, je vám náš autorizovaný e-shop značek Nike, Adidas a Salomon k dispozici. Běhání a všemu kolem se věnujeme již poměrně dlouhou dobu i ve volném čase, proto také máme většinu nabízeného sortimentu osobně otestovánu. Nabízíme pouze kvalitní běžecké oblečení a boty na běh originál Nike, Adidas a Salomon.

Vyznat se v nových modelech běžeckého oblečení, abyste zjistili co je pro vás nejvhodnější, může být někdy poměrně složité. Díky tomu, že je celý tým našeho e-shopu složen z aktivních běžců, můžeme vám poradit jaké boty na běhání či běžecké oblečení bude pro vás to nejlepší.

„Neexistuje špatné počasí na sport, jen špatně oblečený sportovec".