Sportovní návleky na boty | Mujbeh.cz

Pánské sportovní návleky

Pánské sportovní návleky jsou ideálním řešením pro trekové či turistické boty. Jistě všichni víte, že sníh a kamínky v botách dokáží pěkně znepříjemnit každou běžeckou trasu či pochod. Dalším zajímavým řešením jsou návleky na lýtka, která vám pomohou zlepšit váš běžecký výkon tím, že udržují tlak na sval a tím i lepší prokrvení. V naší nabídce najdete sportovní návleky na boty značky Salomon.

Strana 1 z 1     Celkem 4 záznamů

Strana
 1. 1
 • Barvy/ev

  Compressport Armsleeves Pro Racing ASPR00

  unisex

  od: 495 Kč
 • Barvy/ev

  Compressport návleky na lýtka Pro R2 Swiss

  unisex

  od: 625 Kč
 • Barvy/ev

  Compressport návleky na lýtka R2 V2 R2V2

  unisex

  od: 445 Kč
 • Barvy/ev

  Salomon Exo Calf Long 363186

  unisex

  od: 477 Kč
Strana
 1. 1

Autorizovaný prodejce značek

Nike
Inov-8
Salomon
adidas
Silva
Enervit
Compressport
SiS
SaltStick
Runguard
Monk nutrition

Můjběh.cz - Když běh je tvůj život

Jestliže hledáte toho správného partnera, který vám pomůže o oblečením a doplňky pro běhání, je vám náš autorizovaný e-shop značek Nike, Adidas a Salomon k dispozici. Běhání a všemu kolem se věnujeme již poměrně dlouhou dobu i ve volném čase, proto také máme většinu nabízeného sortimentu osobně otestovánu. Nabízíme pouze kvalitní běžecké oblečení a boty na běh originál Nike, Adidas a Salomon.

Vyznat se v nových modelech běžeckého oblečení, abyste zjistili co je pro vás nejvhodnější, může být někdy poměrně složité. Díky tomu, že je celý tým našeho e-shopu složen z aktivních běžců, můžeme vám poradit jaké boty na běhání či běžecké oblečení bude pro vás to nejlepší.

„Neexistuje špatné počasí na sport, jen špatně oblečený sportovec".