Pánské běžecké funkční prádlo | Mujbeh.cz

Pánské funkční prádlo

Bez funkčního prádla se neobejdete při žádné outdoorové aktivitě. Pánské funkční sportovní prádlo nabízíme buď s krátkým nebo s dlouhým rukávem plus samozřejmě spodky. Funkční běžecké prádlo vybírejte také dle použitých materiálů jako je např. přírodní vlna či syntetické materiály. Nabízíme kompletní sortiment sportovního funkčního prádla pro běh či fitness z kolekce značky Nike.

Strana 1 z 1     Celkem 1 záznamů

Strana
  1. 1
Strana
  1. 1

Autorizovaný prodejce značek

Nike
Inov-8
Salomon
adidas
Silva
Enervit
Compressport
SiS
SaltStick
Runguard
Monk nutrition

Můjběh.cz - Když běh je tvůj život

Jestliže hledáte toho správného partnera, který vám pomůže o oblečením a doplňky pro běhání, je vám náš autorizovaný e-shop značek Nike, Adidas a Salomon k dispozici. Běhání a všemu kolem se věnujeme již poměrně dlouhou dobu i ve volném čase, proto také máme většinu nabízeného sortimentu osobně otestovánu. Nabízíme pouze kvalitní běžecké oblečení a boty na běh originál Nike, Adidas a Salomon.

Vyznat se v nových modelech běžeckého oblečení, abyste zjistili co je pro vás nejvhodnější, může být někdy poměrně složité. Díky tomu, že je celý tým našeho e-shopu složen z aktivních běžců, můžeme vám poradit jaké boty na běhání či běžecké oblečení bude pro vás to nejlepší.

„Neexistuje špatné počasí na sport, jen špatně oblečený sportovec".