Pánské sportovní vesty | Běžecký e-shop Můjběh

Vážení zákazníci, záleží nám na bezpečnosti příjemců zásilek a kurýrů, z tohoto důvodu rušíme hotovostí dobírky, od zítřejšího dne. Akceptována bude pouze platba přes terminál platební kartou, nejlépe bez dobírky.

Vesty

Pánské sportovní vesty představují kompromis mezi klasickými sportovními bundami, které chrání celý hořejšek těla a částečnou ochranou, kterou nabízí sportovní vesta. Výhodou pánských sportovních vest je určitě to, že při běhání nebo jiných aktivitách ochrání střed těla a ruce se mohou dobře ochlazovat. Nabízené sportovní vesty značky Nike jsou vyrobeny z vysoce funkčních materiálů, které zajistí dobrý odvod vlhkosti a zároveň vás udrží v suché prostředí. Jako autorizovaný prodejce pro vás vybíráme vesty na sport z nejvyšší řady výrobce Nike.

 

Strana 1 z 1     Celkem 1 záznamů

Strana
  1. 1
Strana
  1. 1

Autorizovaný prodejce značek

Nike
Inov-8
Salomon
adidas
Silva
Enervit
Compressport
SiS
SaltStick
Runguard
Monk nutrition

Můjběh.cz - Když běh je tvůj život

Jestliže hledáte toho správného partnera, který vám pomůže o oblečením a doplňky pro běhání, je vám náš autorizovaný e-shop značek Nike, Adidas a Salomon k dispozici. Běhání a všemu kolem se věnujeme již poměrně dlouhou dobu i ve volném čase, proto také máme většinu nabízeného sortimentu osobně otestovánu. Nabízíme pouze kvalitní běžecké oblečení a boty na běh originál Nike, Adidas a Salomon.

Vyznat se v nových modelech běžeckého oblečení, abyste zjistili co je pro vás nejvhodnější, může být někdy poměrně složité. Díky tomu, že je celý tým našeho e-shopu složen z aktivních běžců, můžeme vám poradit jaké boty na běhání či běžecké oblečení bude pro vás to nejlepší.

„Neexistuje špatné počasí na sport, jen špatně oblečený sportovec".