Pánské sportovní a běžecké mikiny | Mujbeh.cz

Pánské sportovní mikiny

V této kategorii naleznete pánské sportovní mikiny Nike, vhodné pro běhání i fitness. Na zimu se vám vyplatí koupit sportovní mikinu Nike s kapucí a na léto zase můžete koupit lehké sportovní mikiny Nike bez kapuce na zipPánská sportovní mikina má za úkol v teplejším období vás udržet v suchu a pohodlí a v chladnějších dnech vás udrží v teple. Sportovní mikiny Nike pro muže jsou zaměřené na styl i funkčnost.

 

Strana 1 z 1     Celkem 3 záznamů

Strana
 1. 1
 • Barvy/ev

  Pánská mikina M Nk Dry Hoodie Po Swoosh 885818

  pánské

  od: 695 Kč
 • Barvy/ev

  Pánská mikina Nike Element 3.0 BV4721

  pánské

  od: 1 399 Kč
 • Barvy/ev

  Pánská mikina M Nk Therma Crew AR6640-010

  pánské

  od: 1 199 Kč
Strana
 1. 1

Autorizovaný prodejce značek

Nike
Inov-8
Salomon
adidas
Silva
Enervit
Compressport
SiS
SaltStick
Runguard
Monk nutrition

Můjběh.cz - Když běh je tvůj život

Jestliže hledáte toho správného partnera, který vám pomůže o oblečením a doplňky pro běhání, je vám náš autorizovaný e-shop značek Nike, Adidas a Salomon k dispozici. Běhání a všemu kolem se věnujeme již poměrně dlouhou dobu i ve volném čase, proto také máme většinu nabízeného sortimentu osobně otestovánu. Nabízíme pouze kvalitní běžecké oblečení a boty na běh originál Nike, Adidas a Salomon.

Vyznat se v nových modelech běžeckého oblečení, abyste zjistili co je pro vás nejvhodnější, může být někdy poměrně složité. Díky tomu, že je celý tým našeho e-shopu složen z aktivních běžců, můžeme vám poradit jaké boty na běhání či běžecké oblečení bude pro vás to nejlepší.

„Neexistuje špatné počasí na sport, jen špatně oblečený sportovec".