Pánské kompresní legíny | Mujbeh.cz

Přiléhavé kalhoty

Pánské kompresní legíny na běhání  či přiléhavé kalhoty jsou ideálním oblečením pro nižší teploty. Pokud si oblečete legíny na běhání s kompresní úpravou, budete se cítit pohodlně a vaše nohy budou vždy v teple a budou se cítit příjemně. Obsahují materiály, které odvádí vlhkost, a tím zabraňují pocení. Vybírat si můžete z modelů kompresních legín pro muže od známých značek Nike a Salomon. Jestliže si nejste jisti, které jsou pro vás vhodné? Kontaktujte nás, rádi vám s výběrem pomůžeme!

Strana 1 z 2     Celkem 17 záznamů

Strana
  1. 1
  2. 2
Strana
  1. 1
  2. 2

Podle čeho vybírat pánské kompresní legíny?

Kompresní legíny ať již pro muže tak i pro ženy pomáhají při sportu i následné regeneraci. Princip tohoto typu oblečení je jednoduchý. Využívá možností pružných materiálů, které působí kompresně na vaše svaly a tím, dochází k lepšímu okysličení. Při výběru kompresních legín je třeba se zaměřit na následující parametry:

Velikost pánských legín

pánské kompresní legínyPři výběru se setkáte většinou s velikostmi od XS až po XXL se zaměřením na muže, ženy nebo unisex. Nejen velikost však rozhoduje. Důležitý je také střih legín, aby vám dobře padly a kopírovali spolehlivě vaše křivky. Doporučujeme v tabulce velikostí se dívat i na informace v centimetrech. 

Při jaké aktivitě je budete používat

I v oblasti kompresních kalhot či legín existují varianty s menší mírou komprese, která je vhodná např. při využití v rámci zdravotních problémů, hubnutí nebo formování postavy. Pro sportovce ať už z řad běžců nebo zástupců jiných sportů jsou doporučeny klasické kompresní legíny na běh, které nabízí plnou kompresi - elasticitu 80/20 nití. Využít je můžete nejen pro běhání ale i další sporty.

Co musí umět materiál

Samozřejmostí je elasticita materiálu ale to není všechno. Materiál, z kterého se vyrábí pánské kompresní legíny je lehký, prodyšný a dokáže dobře odvést pot. Tuhle vlastnost si užijete hlavně v létě, kdy vás budou i částečně ochlazovat. Kromě klasických dlouhých legín pro muže máte k dispozici krátké nebo 3/4-teční. Pro zimní období jsou vhodné legíny zateplené. V naší nabídce najdete značkové kompresní legíny Nike.

Drobnosti, které potěší

Kromě funkčnosti a střihu se vám budou jistě hodit reflexní prvky, kterými jsou legíny vybaveny. Samozřejmostí je např. malá kapsa na klíče nebo drobné předměty. Právě podle vybavenosti těmito doplňkovými věcmi poznáte kvalitní kompresní legíny pro muže.

Jak kompresní legíny vypadají naživo?

Informace pro běžce

Novinka letošního roku – Nike Odyssey React
17. 10. 2018 14:49:46

Představujeme absolutní novinku letošního roku – boty Nike Odyssey React! Jsou neuvěřitelně pohodlné a výborně odpružené, proto je ocení i nároč ...

Zobrazit více
Night Trail Run – Holešov 6. 10. 2018
4. 10. 2018 8:57:29

Další ze závodů série nočních běhů Night Trail Run se koná již 6. 10. 2018 v Holešově! Závod se uskuteční v prostorách zámecké zahrady. Jedná se o 10 ...

Zobrazit více
Night Trail Run – Rusava 21. 7. 2018
18. 7. 2018 9:58:59

Blíží se další závod ze série nočních běhů Night Trail Run! Bude se konat 21. 7. 2018 na Rusavě. Jedná se o 12 hodinový běh či pochod pro všechny kate ...

Zobrazit více
35 Úžasných účinků běhání – 1. část
10. 6. 2018 19:51:24

Běh je nepřirozenější pohyb, který poskytuje tělu nepřeberné množství pozitivních zdravotních účinků. Co se ale opravdu děje s tělem, když pravidelně ...

Zobrazit více
Night Trail Run – Staré město u UH. 16. 6. 2018
7. 6. 2018 14:05:16

Další závod ze série nočních běhů Night Trail Run se uskuteční 16. 6. 2018 ve Starém Městě u Uherského Hradiště. Zúčastnit se ho můžete jako jednotliv ...

Zobrazit více

Autorizovaný prodejce značek

Nike
Inov-8
Salomon
adidas
Silva
Fixpoints
Enervit
Powerbar
Compressport
SiS
SaltStick

Můjběh.cz - Když běh je tvůj život

Jestliže hledáte toho správného partnera, který vám pomůže o oblečením a doplňky pro běhání, je vám náš autorizovaný e-shop značek Nike, Adidas a Salomon k dispozici. Běhání a všemu kolem se věnujeme již poměrně dlouhou dobu i ve volném čase, proto také máme většinu nabízeného sortimentu osobně otestovánu. Nabízíme pouze kvalitní běžecké oblečení a boty na běh originál Nike, Adidas a Salomon.

Vyznat se v nových modelech běžeckého oblečení, abyste zjistili co je pro vás nejvhodnější, může být někdy poměrně složité. Díky tomu, že je celý tým našeho e-shopu složen z aktivních běžců, můžeme vám poradit jaké boty na běhání či běžecké oblečení bude pro vás to nejlepší.

„Neexistuje špatné počasí na sport, jen špatně oblečený sportovec".