Pánská trailová běžecká obuv | Mujbeh.cz

Vážení zákazníci, záleží nám na bezpečnosti příjemců zásilek a kurýrů, z tohoto důvodu rušíme hotovostí dobírky, od zítřejšího dne. Akceptována bude pouze platba přes terminál platební kartou, nejlépe bez dobírky.

Pánská trailová obuv

Pánská trailová běžecká obuv je ideálním řešením, pokud nechcete běhat pouze na zpevněném povrchu. S tímto typem obuvi můžete běhat i na lesních cestách v parku nebo na poli. Trailová obuv nabízí zvýšenou odolnost a ochranu, aby vydržela použití na různém povrchu - skalnatá cesta, bláto. Vrchní část boty je zpevněná a chrání před dalšími vnějšími vlivy.


Trailové běžecké boty mají speciální podrážku, kterou oceníte pokud vyběhnete mimo zpevněnou cestu do mokrého či blátivého terénu. Použití pánské trailové běžecké obuvi je vzhledem k různorodosti povrchů po kterých můžete běžet stále více oblíbené. Mezi oblíbené značky patří pánská trailová obuv Salomon a také značky Nike.

Jak vybrat trailovou běžeckou obuv se dozvíte na našem blogu.

Strana 1 z 1     Celkem 7 záznamů

Strana
  1. 1
Strana
  1. 1

Autorizovaný prodejce značek

Nike
Inov-8
Salomon
adidas
Silva
Enervit
Compressport
SiS
SaltStick
Runguard
Monk nutrition

Můjběh.cz - Když běh je tvůj život

Jestliže hledáte toho správného partnera, který vám pomůže o oblečením a doplňky pro běhání, je vám náš autorizovaný e-shop značek Nike, Adidas a Salomon k dispozici. Běhání a všemu kolem se věnujeme již poměrně dlouhou dobu i ve volném čase, proto také máme většinu nabízeného sortimentu osobně otestovánu. Nabízíme pouze kvalitní běžecké oblečení a boty na běh originál Nike, Adidas a Salomon.

Vyznat se v nových modelech běžeckého oblečení, abyste zjistili co je pro vás nejvhodnější, může být někdy poměrně složité. Díky tomu, že je celý tým našeho e-shopu složen z aktivních běžců, můžeme vám poradit jaké boty na běhání či běžecké oblečení bude pro vás to nejlepší.

„Neexistuje špatné počasí na sport, jen špatně oblečený sportovec".