Protein Plus 30% karamel + kapuccino 21360642 | Můj Běh
  • Akce
  • Novinka
  • Náš TIP
  • Výprodej

Protein Plus 30% karamel + kapuccino 21360642

Proteinová tyčinka. S vysokým obsahem bílkovin pro tvorbu svalu a jejich zachování. Podporuje tvorbu svalů a rychlou regeneraci
Cena pro Vás: 66 Kč
Chybí tvoje velikost ?

Podrobný popis

Podrobný popis

PowerBar PROTEIN PLUS 30% tyčinka. Proteinová tyčinka. S vysokým obsahem bílkovin pro tvorbu svalu a jejich zachování. Podporuje tvorbu svalů a rychlou regeneraci.

doporučené užití: po výkonu
balení: tyčinka 55 g
příchuť: capucino – karamel

  • se speciální směsí Trisource Protein, syrovátkové, mléčné a sójové bílkoviny
  • bez konzervantů pomáhá obnovovat svaly po cvičení

Kdy použít: 1 tyčinku denně pro optimalizaci regeneračních procesů ji konzumujte 30 minut bezprostředně po skončení výkonu.

Doporučujeme: Vhodné použití po tréninku nebo závodu.

Nutriční hodnoty na: 100 g tyčinka 55 g
kcal 399 220
B (g) 30,2 16,6
S (g) 40,3 22,2
z toho cukry (g) 35,5 19,5
T (g) 11,9 6,5
z toho nasycené (g) 7 3,9
vláknina (g) 1 1
sodík (g) 0,08 0,04

Složení: Mléčná bílkovina (26 %), invertní cukrový sirup, čokoládová poleva (20 %), (cukr, kakaové máslo, mléčný prášek, kakaová hmota, emulgátor: sojový lecitin, esence: vanilin), karamelová pasta (13,5 %) glukózo-fruktózový sirup, cukra rostlinný tuk, odstředěné kondenzované mléko, máslový olej, emulgátor: mono a dyglyceridy z tučných kyselin, ztužovalo: irský mech, sůl, esence), sorbitolový sirup, syrovátková bílkovina (3 %), sojová bílkovina křupinky (5 %) (sojová bílkovina, ságový škrob, sůl) změkčovač glycerol, esence (s mlékem a pšenicí), emulgátor: sojový lecitin. Může obsahovat stopy lepku, oříšků a arašídů.

Tabulka velikostí

Tabulka velikostí

Autorizovaný prodejce značek

Nike
Inov-8
Salomon
adidas
Silva
Enervit
Compressport
SiS
SaltStick
Runguard
Monk nutrition

Můjběh.cz - Když běh je tvůj život

Jestliže hledáte toho správného partnera, který vám pomůže o oblečením a doplňky pro běhání, je vám náš autorizovaný e-shop značek Nike, Adidas a Salomon k dispozici. Běhání a všemu kolem se věnujeme již poměrně dlouhou dobu i ve volném čase, proto také máme většinu nabízeného sortimentu osobně otestovánu. Nabízíme pouze kvalitní běžecké oblečení a boty na běh originál Nike, Adidas a Salomon.

Vyznat se v nových modelech běžeckého oblečení, abyste zjistili co je pro vás nejvhodnější, může být někdy poměrně složité. Díky tomu, že je celý tým našeho e-shopu složen z aktivních běžců, můžeme vám poradit jaké boty na běhání či běžecké oblečení bude pro vás to nejlepší.

„Neexistuje špatné počasí na sport, jen špatně oblečený sportovec".