SiS Go Caffein Shot - cola 60 ml SIS236022 | Můj Běh

Vážení zákazníci, záleží nám na bezpečnosti příjemců zásilek a kurýrů, z tohoto důvodu rušíme hotovostí dobírky, od zítřejšího dne. Akceptována bude pouze platba přes terminál platební kartou, nejlépe bez dobírky.

SiS Go Caffein Shot - cola 60 ml SIS236022

Podporuje snížení únavy a vyčerpání
Doporučená cena 70 Kč
Sleva: 13 %
Cena pro Vás: 61 Kč
Chybí tvoje velikost ?

Podrobný popis

Podrobný popis

Parametry produktu

Kat. číslo:SIS236022
Sport:běh
Značka:SiS
Kategorie:doplňky
Velikost příslušenství:MISC

SiS GO Caffein Shot - cola

Caffeinated shot s 150mg kofeinu poskytuje psychickou a fyzickou podporu a s přídavkem vitamínu B podporuje snížení únavy a vyčerpání:

 • Advanced formula dodává 150mg kofeinu
 • Pomáhá udržovat soustředění
 • Vlastnosti 2g citrulin malát*, vitaminy B6, B9 a B12
 • Hořčík na udržení funkce svalů a nervů.
 • Snižuje únavu
 • zlepšuje vytrvalost
 • Ideální před nebo během cvičení

Výhody SiS GO Caffein Shot - cola

poskytuje správné množství kofeinu - k zlepšení vytrvalosti a ostražitosti,  bez nepříjemných pocitů neklidu a podrážděnosti, jenž některé produkty dělají. Pro zlepšení psychického a fyzického výkonu je 150 mg kofeinu dostačující a navíc je doplněn o Citrulin Malát*, který je stále více požadován od sportovců na nejvyšší úrovni.

Obsah hořčíku pomáhá udržovat normální funkci svalů a nervů a přidáním vitamínů B6, B9 a B12 se snižuje pocit únavy.

SiS GO Caffein Shot vám pomůže získat co nejvíce z každého tréninku nebo v soutěži. Nástup účinků může trvat 30-60 minut po konzumaci, takže pokud je trénink kratší než 60 minut, konzumujte dříve, než začnete.

SiS GO Caffein Shot má ideální účinky, které vám pomohou připravit se na trénink nebo těžký závod. Při delším sportovním výkonu 3 a více hodin, použijte SiS GO Caffein Shot v posledních dvou hodinách.

  Doporučené použití
  Konzumovat 1 balení 30 minut před cvičením s vysokou intenzitou. U delší trvání akce spotřebuje maximálně 2 balení za den. Dodržujte pitný režim! Tento výrobek není určen pro děti do 16 let a těhotné ženy. Důležitá je hydratace organismu, SiS GO Caffein Shot může být také konzumován s SIS GO Hydro nebo GO Electrolyte a zajistit tak kombinaci energie, kofeinu a dodávky tekutin během cvičení.

   

  * Citrulin je aminokyselina, které vzniká, když se zkombinuje aminokyselina Ornitin s karbamoylfosfátem. Toto se stává při močovinovém cyklu, když se tělo zbavuje opadu z dusíku. Přebytečný citrulin ze suplementace pomáhá močovinovému cyklu pracovat na plné obrátky, vysávající amoniak (vyrobený ze tří molekul dusíku), který je produkován pracujícími svaly před tím, než vytvoří únavu.Citrulin je také vedlejší produkt přeměny aminokyseliny Argininu v organismu na oxid dusnatý (NO). Bylo prokázáno v mnoha studiích, že přebytek Citrulinu zvyšuje množství Argininu v krvi, čož vede k zlepšené produkci NO. Jak jste již mohli slyšet, NO znamená zvýšení proudění krve do svalů během cvičení, které jim pomáhá déle vydržet nápor – a produkovat větší svalovou pumpu. Malát (též znám jako kyselina jablečná) je sloučenina soli, které se často používá jako přídavek do jídel a v případě slouží jako kyselá příchuť pro jablka a ostatní ovoce. V suplementech je jeho spojení s Citrulinem a dalšími látkami z důvodu lepší stability v těle.Nicméně je dokázáno, že Malát má sám o sobě schopnost oddálení únavy tím, že pomáhá tělu recyklovat kyselinu mléčnou na energii.

   

  Složení:
  Voda, L-citrulin DL Malát 2: 1 (3,33%), Tri magnesium citrát, regulátory kyselosti (kyselina citronová, jablečná kyselina), kofein (0,25%), konzervační látky (sorbát draselný, benzoát sodný), stabilizátor (xanthanová guma), aromatické látky, sladidla (acesulfam K, sukralózu steviol-glykosidů), Ribolflavin (vitamin B2), yanocobalamin (vitamin B12), kyselina listová (vitamin B9).

   

  Typické hodnoty 100ml v jedné porci 60 ml % NRV
  Energie 58kj / 14kcal 35kj / 8kcal
  Tuky 0,0g 0,0g
  z toho nasycené mastné kyseliny 0,0g 0,0g
  Uhlohydrát stopové množství stopové množství
  z toho cukry 0,0g 0,0g
  Protein 3.37g 2,02 g
  Sůl stopové množstv stopové množstv
  vitamin B12 1.4mcg 0.83mcg 20%
  vitamin B2 0.77m g 0.46mg 20%
  vitamin B9 111mcg 66.7mcg 20%
  magnézium 393mg 236 mg 63%
  Kofein 250mg 150mg
  L-Citrulin Malát DL 3333mg 2000mg

  Tabulka velikostí

  Tabulka velikostí

  Autorizovaný prodejce značek

  Nike
  Inov-8
  Salomon
  adidas
  Silva
  Enervit
  Compressport
  SiS
  SaltStick
  Runguard
  Monk nutrition

  Můjběh.cz - Když běh je tvůj život

  Jestliže hledáte toho správného partnera, který vám pomůže o oblečením a doplňky pro běhání, je vám náš autorizovaný e-shop značek Nike, Adidas a Salomon k dispozici. Běhání a všemu kolem se věnujeme již poměrně dlouhou dobu i ve volném čase, proto také máme většinu nabízeného sortimentu osobně otestovánu. Nabízíme pouze kvalitní běžecké oblečení a boty na běh originál Nike, Adidas a Salomon.

  Vyznat se v nových modelech běžeckého oblečení, abyste zjistili co je pro vás nejvhodnější, může být někdy poměrně složité. Díky tomu, že je celý tým našeho e-shopu složen z aktivních běžců, můžeme vám poradit jaké boty na běhání či běžecké oblečení bude pro vás to nejlepší.

  „Neexistuje špatné počasí na sport, jen špatně oblečený sportovec".