SiS Go Energy - citron, 1600 g SIS126113 | Můj Běh
  • Akce
  • Novinka
  • Náš TIP
  • Výprodej

SiS Go Energy - citron, 1600 g SIS126113

Sacharidový energetický nápoj
Doporučená cena 750 Kč
Sleva: 13 %
Cena pro Vás: 653 Kč
VELIKOST (Tabulka velikostí)
Chybí tvoje velikost ?

Podrobný popis

Podrobný popis

Parametry produktu

Kat. číslo:SIS126113
Sport:běh
Značka:SiS
Kategorie:doplňky
Velikost příslušenství:MISC

SiS GO Energy 1600 g citron

Sacharidový energetický nápoj s příchutí citronu se sladidlem.V Science in sport se domníváme, že nejdokonalejším sportovním vybavením, které jste kdy měli je vaše tělo. Pokud svému tělu nedodáte špičkovou sportovní výživu, nemůžete plně využít svého potenciálu.Pro rychlé dodání energie lze pít před, při i ihned po sportovním výkonu. Šetrný k vašemu žaludku. Pro dokonalou regeneraci doporučujeme použít SiS REGO Rapid Recovery. Naše řada produktů byla vyvinuta sportovními odborníky ve spolupráci s mezinárodně uznávanými sportovci.

Doporučené použití:
Pro snadné míchání použijte SiS sportovní lahve, které mají značky, jež ukazují správnou úroveň prášku.Nebo, přidejte 50 g SiS GO Energy (3 plné odměrky = 50 g) do 500 ml vody ve sportovní lahvi a dobře protřepejte. Ujistěte se, že je uzávěr pevně zavřený. Pijte 500ml každých 45-60 minut nebo podle potřeby. Jednou připravený nápoj spotřebujte do 24 hodin.

Složení:
Sacharidová směs 97 % (maltodextrin z kukuřice, fruktóza), přírodní aroma, kyselina citronová, sladidlo - aspartam. Obsahuje zdroj fenylalaninu. Vhodné pro vegany. Skladujte na chladném a suchém místě.

Průměrné hodnoty ve 100 g:
Energie 1603 kj/377 kcal
Tuky 0,0 g z toho nasycené 0,0 g
Sacharidy 94 g z toho cukry 7,0 g
Bílkoviny 0,0 g 
Sůl 0,0 g

Průměrné hodnoty v porci 50 g:
Energie 801 kj/189 kcal
Tuky 0,0 g z toho nasycené 0,0 g      
Sacharidy 47 g z toho cukry 3,5 g
Bílkoviny 0,0 g
Sůl 0,0 g

Balení 1600 g vystačí na 32 dávek

Tabulka velikostí

Tabulka velikostí

Autorizovaný prodejce značek

Nike
Inov-8
Salomon
adidas
Silva
Enervit
Compressport
SiS
SaltStick
Runguard
Monk nutrition

Můjběh.cz - Když běh je tvůj život

Jestliže hledáte toho správného partnera, který vám pomůže o oblečením a doplňky pro běhání, je vám náš autorizovaný e-shop značek Nike, Adidas a Salomon k dispozici. Běhání a všemu kolem se věnujeme již poměrně dlouhou dobu i ve volném čase, proto také máme většinu nabízeného sortimentu osobně otestovánu. Nabízíme pouze kvalitní běžecké oblečení a boty na běh originál Nike, Adidas a Salomon.

Vyznat se v nových modelech běžeckého oblečení, abyste zjistili co je pro vás nejvhodnější, může být někdy poměrně složité. Díky tomu, že je celý tým našeho e-shopu složen z aktivních běžců, můžeme vám poradit jaké boty na běhání či běžecké oblečení bude pro vás to nejlepší.

„Neexistuje špatné počasí na sport, jen špatně oblečený sportovec".