SiS Go Energy tyčinka - jablko s černým rybízem 40 g SIS216005 | Můj Běh
  • Akce
  • Novinka
  • Náš TIP
  • Výprodej

SiS Go Energy tyčinka - jablko s černým rybízem 40 g SIS216005

Perfektní před nebo během cvičení
Doporučená cena 45 Kč
Sleva: 11 %
Cena pro Vás: 40 Kč
VELIKOST (Tabulka velikostí)
Chybí tvoje velikost ?

Podrobný popis

Podrobný popis

Parametry produktu

Kat. číslo:SIS216005
Sport:běh
Značka:SiS
Kategorie:doplňky
Velikost příslušenství:MISC

SiS GO Energy tyčinka - jablko s černým rybízem 40 g

kombinuje vědecký přístup se skutečným ovocem a zdravými ingrediencemi. Osvědčeno tisíci sportovců ze světových nejtěžších závodů, splňuje jejich nejnáročnější energetické potřeby. Tyčinka je vlhká, chutná a lehce stravitelná. Perfektní před nebo během cvičení a jako energii doplňující svačina mezi jídly.

Složení: Ovocná šťáva z koncentrátu 31 % (hroznová, jablečná, černý rybíz), cereálie 23 % (rýžové a sojové křupinky (rýžová mouka, izolát sojového proteinu, ovesná mouka, sůl, rostlinný olej, lecitin)), oves, maltodextrin (z kukuřice), sušené ovoce 18% (rozinky, jablka), izolát sojového proteinu, emulgátor (sojový lecitin), zvlhčující látka (laktát vápenatý). Obsahuje lepek, sóju. Může obsahovat jadérka a kamínky.

Tabulka velikostí

Tabulka velikostí

Autorizovaný prodejce značek

Nike
Inov-8
Salomon
adidas
Silva
Enervit
Compressport
SiS
SaltStick
Runguard
Monk nutrition

Můjběh.cz - Když běh je tvůj život

Jestliže hledáte toho správného partnera, který vám pomůže o oblečením a doplňky pro běhání, je vám náš autorizovaný e-shop značek Nike, Adidas a Salomon k dispozici. Běhání a všemu kolem se věnujeme již poměrně dlouhou dobu i ve volném čase, proto také máme většinu nabízeného sortimentu osobně otestovánu. Nabízíme pouze kvalitní běžecké oblečení a boty na běh originál Nike, Adidas a Salomon.

Vyznat se v nových modelech běžeckého oblečení, abyste zjistili co je pro vás nejvhodnější, může být někdy poměrně složité. Díky tomu, že je celý tým našeho e-shopu složen z aktivních běžců, můžeme vám poradit jaké boty na běhání či běžecké oblečení bude pro vás to nejlepší.

„Neexistuje špatné počasí na sport, jen špatně oblečený sportovec".