SiS Whey Protein Powder - vanilka 1000 g SIS346104 | Můj Běh
  • Akce
  • Novinka
  • Náš TIP
  • Výprodej

SiS Whey Protein Powder - vanilka 1000 g SIS346104

Vysoký obsah bílkovin na podporu růstu a rozvoje svalové hmoty
Doporučená cena 1 052 Kč
Sleva: 13 %
Cena pro Vás: 916 Kč
VELIKOST (Tabulka velikostí)
Chybí tvoje velikost ?

Podrobný popis

Podrobný popis

Parametry produktu

Kat. číslo:SIS346104
Sport:běh
Značka:SiS
Kategorie:doplňky
Velikost příslušenství:MISC

SiS Whey Protein Powder - vanilka 1000 g

s vysokým obsahem bílkovin na podporu růstu a rozvoje svalové hmoty

SiS Whey Protein obsahuje směs vysoce kvalitního syrovátkového proteinového izolátu a koncentrátu. Poskytuje zdroj rychlého štěpení bílkovin, na základě aminokyselin, které podporují růst svalové hmoty a udržování štíhlé postavy. Každá dávka obsahuje 22 - 23 g bílkovin a nejméně 5 g BCAA v jedné porci, v závislosti na příchut kterou si vyberete.

Syrovátková bílkovina je velmi dobře a rychle stravitelná a má vysoký obsah leucinu, a to buď 2,5 g pro jahodovou, banánovou a vanilkovou příchutí, anebo 2,4 g pro příchuť čokoládovou (v 30 g směsi). Leucin je aminokyselina, která je nejen stavebním kamenem pro nové svalové bílkoviny, ale také zvyšuje rychlost syntézy svalových bílkovin.

Proč bych měl brát SiS Whey Protein?

SiS Whey Protein skvěle chutná a zajišťuje, že máte dostatek bílkovin ve stravě. Pro jedince, kteří pravidelně cvičí a chtějí snížit procento tělesného tuku se doporučuje zajitit denní příjem 1,4 až 1,6 g proteinu na kilo tělesné váhy. Tělo může zpracovat pouze do 25 g proteinu v určitém čase, takže se doporučuje pro podporu svalové hmoty příjem 20-25 g každé 3 - 4 hodiny během dne.

Mnoho lidí má velkou porcí proteinů ve svém jídle, což znamená, že příjem bílkovin během dne je nevyvážený. SiS Whey Protein se snadno přidávají ke stravě v průběhu dne, a umožní vám rozložit příjem bílkovin v malých dávkách bez zbytečných sacharidů a tuků.

Stejně jako u všech SiS produktů, SiS Whey Protein je vyráběn v našem "Informed Sport" akreditované výrobním závodě a je podroben přísně kontrole s cílem zajistit čistý, bezpečný produkt, pro sportovce na všech úrovní.

Doporučené použití

SiS Whey Protein může být užíván po celý den s jídlem nebo mezi jídly (například při snídani nebo dopolední a odpolední svačině) poskytuje praktický způsob, jak zvýšit denní příjem bílkovin. Po tréninku pro maximální využití je vhodné konzumovat jednu porci do 30 minut po skončení.

Typické hodnoty 100 g V jedné porci 30 g
Energie 1660kj / 393kcal 498kj / 118kcal
Tuk 7,4 g 2,2 g
z toho nasycené mastné kyseliny 4,3 g 1,3 g
sacharidy 5,5 g 1,7 g
z toho cukry 3,3 g 1,0 g
Vláknina 1,3 g 0,4 g
Bílkoviny 75 g 23 g
Sodík 1,1 g 0,3 g

Tabulka velikostí

Tabulka velikostí

Autorizovaný prodejce značek

Nike
Inov-8
Salomon
adidas
Silva
Enervit
Compressport
SiS
SaltStick
Runguard
Monk nutrition

Můjběh.cz - Když běh je tvůj život

Jestliže hledáte toho správného partnera, který vám pomůže o oblečením a doplňky pro běhání, je vám náš autorizovaný e-shop značek Nike, Adidas a Salomon k dispozici. Běhání a všemu kolem se věnujeme již poměrně dlouhou dobu i ve volném čase, proto také máme většinu nabízeného sortimentu osobně otestovánu. Nabízíme pouze kvalitní běžecké oblečení a boty na běh originál Nike, Adidas a Salomon.

Vyznat se v nových modelech běžeckého oblečení, abyste zjistili co je pro vás nejvhodnější, může být někdy poměrně složité. Díky tomu, že je celý tým našeho e-shopu složen z aktivních běžců, můžeme vám poradit jaké boty na běhání či běžecké oblečení bude pro vás to nejlepší.

„Neexistuje špatné počasí na sport, jen špatně oblečený sportovec".