SPORT | Mujbeh.cz

SPORT

V kategorii Sport pro vás vybíráme to nejlepší sportovní oblečení a obuv od značek Nike, Adidas a Salomon dle různých sportů. Jelikož každý druh sportu vyžaduje trochu jiné parametry obuvi či oblečení, můžete volit z oblečení či obuvi pro běh, fitness či volný čas. V každém případě, máte jistotu originálních značek a tedy i vysoké kvality zpracování.

 

Vyberte si také z našich doplňků na běhání a fitness, které vhodně doplní váš celkový outfit v jedné značce a vysoké kvalitě.

Strana 1 z 25     Celkem 399 záznamů

Strana
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Strana
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Autorizovaný prodejce značek

Nike
Inov-8
Salomon
adidas
Silva
Fixpoints
Enervit
Powerbar
Compressport
SiS
SaltStick
Runguard
Monk nutrition

Můjběh.cz - Když běh je tvůj život

Jestliže hledáte toho správného partnera, který vám pomůže o oblečením a doplňky pro běhání, je vám náš autorizovaný e-shop značek Nike, Adidas a Salomon k dispozici. Běhání a všemu kolem se věnujeme již poměrně dlouhou dobu i ve volném čase, proto také máme většinu nabízeného sortimentu osobně otestovánu. Nabízíme pouze kvalitní běžecké oblečení a boty na běh originál Nike, Adidas a Salomon.

Vyznat se v nových modelech běžeckého oblečení, abyste zjistili co je pro vás nejvhodnější, může být někdy poměrně složité. Díky tomu, že je celý tým našeho e-shopu složen z aktivních běžců, můžeme vám poradit jaké boty na běhání či běžecké oblečení bude pro vás to nejlepší.

„Neexistuje špatné počasí na sport, jen špatně oblečený sportovec".