Běžecké čepice a čelenky | Můjběh.cz

Běžecké čepice a čelenky

Sháníte kvalitní běžeckou čepici nebo čelenku na běhání? Nabízíme běžecké čepice i kšiltovky od značky Nike a Salomon. Běžecká čelenka vás stejně jako běžecká čepice ochrání před potem, takže vás při běhu nebude nic rušit. Nové modely nabízí nejen cool vhled, ale také funkční materiály, které vás ochrání. K čepicím doporučujeme také běžecké boty, běžecké oblečení nebo např. běžecké rukavice.

Strana 1 z 1     Celkem 1 záznamů

Strana
  1. 1
  • Barvy/ev

    Unisex čepice U Nk Perf Beanie Plus AQ8290-032

    unisex

    od: 256 Kč
Strana
  1. 1

Autorizovaný prodejce značek

Nike
Inov-8
Salomon
adidas
Silva
Enervit
Compressport
SiS
SaltStick
Runguard
Monk nutrition

Můjběh.cz - Když běh je tvůj život

Jestliže hledáte toho správného partnera, který vám pomůže o oblečením a doplňky pro běhání, je vám náš autorizovaný e-shop značek Nike, Adidas a Salomon k dispozici. Běhání a všemu kolem se věnujeme již poměrně dlouhou dobu i ve volném čase, proto také máme většinu nabízeného sortimentu osobně otestovánu. Nabízíme pouze kvalitní běžecké oblečení a boty na běh originál Nike, Adidas a Salomon.

Vyznat se v nových modelech běžeckého oblečení, abyste zjistili co je pro vás nejvhodnější, může být někdy poměrně složité. Díky tomu, že je celý tým našeho e-shopu složen z aktivních běžců, můžeme vám poradit jaké boty na běhání či běžecké oblečení bude pro vás to nejlepší.

„Neexistuje špatné počasí na sport, jen špatně oblečený sportovec".