Trika s dlouhým rukávem | Můjběh.cz

Trika s dlouhým rukávem

trika s dlouhým rukávemHledáte trika s dlouhým rukávem na sport? Nejde vám pouze o cenu ale hlavně o kvalitu a výdrž? Vybíráme pro vás trička s dlouhým rukávem od oblíbených značek Nike, Salomon a Adidas. Jako autorizovaný prodejce nabízíme pouze trika z nových sportovních kolekcí těchto značek. Výhodou triček s dlouhým rukávem je nejen vysoká funkčnost, daná použitými technologiemi značek ale také odolnost. Zakoupením tak nezískáte triko, které po roce můžete vyhodit, podobně jako tomu bývá u rádoby sportovních triček ze supermarketu.

 

 

Strana 1 z 2     Celkem 24 záznamů

Strana
  1. 1
  2. 2
Strana
  1. 1
  2. 2

Autorizovaný prodejce značek

Nike
Inov-8
Salomon
adidas
Silva
Enervit
Compressport
SiS
SaltStick
Runguard
Monk nutrition

Můjběh.cz - Když běh je tvůj život

Jestliže hledáte toho správného partnera, který vám pomůže o oblečením a doplňky pro běhání, je vám náš autorizovaný e-shop značek Nike, Adidas a Salomon k dispozici. Běhání a všemu kolem se věnujeme již poměrně dlouhou dobu i ve volném čase, proto také máme většinu nabízeného sortimentu osobně otestovánu. Nabízíme pouze kvalitní běžecké oblečení a boty na běh originál Nike, Adidas a Salomon.

Vyznat se v nových modelech běžeckého oblečení, abyste zjistili co je pro vás nejvhodnější, může být někdy poměrně složité. Díky tomu, že je celý tým našeho e-shopu složen z aktivních běžců, můžeme vám poradit jaké boty na běhání či běžecké oblečení bude pro vás to nejlepší.

„Neexistuje špatné počasí na sport, jen špatně oblečený sportovec".