Legíny 3/4 na běhání | Můjběh.cz

Vážení zákazníci, záleží nám na bezpečnosti příjemců zásilek a kurýrů, z tohoto důvodu rušíme hotovostí dobírky, od zítřejšího dne. Akceptována bude pouze platba přes terminál platební kartou, nejlépe bez dobírky.

Legíny 3/4

3/4 legíny jsou vhodné nejen pro běhání ale také další sporty, kde chcete být v pohodlí. 3/4 legíny z funkčních materiálů dobře odvádí pot a zároveň v nich budete vypadat stále dobře. V naší nabídce najdete značkové 3/4 legíny Nike, které jsou vysoce funkční a zároveň nabízí moderní design, který jistě uvítáte. Sortiment legín se stále doplňuje přímo ze skladů společnosti Nike. Jsme autorizovaný prodejce běžeckého oblečení a bot s přístupem k nejvyšším modelovým řadám Nike, Adidas, Salomon a Inov-8.

 

Strana 1 z 1     Celkem 4 záznamů

Strana
  1. 1
Strana
  1. 1

Autorizovaný prodejce značek

Nike
Inov-8
Salomon
adidas
Silva
Enervit
Compressport
SiS
SaltStick
Runguard
Monk nutrition

Můjběh.cz - Když běh je tvůj život

Jestliže hledáte toho správného partnera, který vám pomůže o oblečením a doplňky pro běhání, je vám náš autorizovaný e-shop značek Nike, Adidas a Salomon k dispozici. Běhání a všemu kolem se věnujeme již poměrně dlouhou dobu i ve volném čase, proto také máme většinu nabízeného sortimentu osobně otestovánu. Nabízíme pouze kvalitní běžecké oblečení a boty na běh originál Nike, Adidas a Salomon.

Vyznat se v nových modelech běžeckého oblečení, abyste zjistili co je pro vás nejvhodnější, může být někdy poměrně složité. Díky tomu, že je celý tým našeho e-shopu složen z aktivních běžců, můžeme vám poradit jaké boty na běhání či běžecké oblečení bude pro vás to nejlepší.

„Neexistuje špatné počasí na sport, jen špatně oblečený sportovec".