Běžecké mikiny | Můjběh.cz

Běžecké mikiny

běžecké mikinyBěžecké mikiny patří mezi oblečení, které je vhodné jak pro sportovní aktivity, tak i pro běžné nošení. Kvalitní a příjemný materiál značkových běžeckých mikin, vás udrží v teple i při běhu v chladnějších dnech. Mikiny mohou být se zapínáním na zip, s kapucí nebo bez kapuce, patří k oblíbeným součástem běžeckého oblečení.

 

Při výběru vhodné běžecké mikiny by neměla rozhodovat pouze cena, ale především si také zjistěte z jakého materiálu je vyrobená, jaké vlastnosti nabízí, kdo je výrobcem dané mikiny a samozřejmě zda vám bude vyhovovat její styl. Neboť běžeckou mikinu většinou pořizujeme na delší dobu.

Strana 1 z 1     Celkem 3 záznamů

Strana
  1. 1
Strana
  1. 1

Běžecké mikiny

Běžecké mikiny patří běžecká mikina 1k vysoce oblíbeným nejen pro svůj trendy vzhled ale hlavně díky svým funkcím. Při návrhu svého běžeckého oblečení většina specializovaných výrobců vychází z potřeb sportovců, takže je schopen nabídnout opravdu to nejlepší. Svou řadu běžeckých mikin většinou dělí na pánské mikiny a dámské mikiny. Jaké jsou mezi nimi rozdíly?

 

Dámské běžecké mikiny

Začneme řadou lehkých mikin s kapucí Nike Element, které využívají ploché švy, speciální tkaniny, které dobře odvádí vlhkost a ohrnovací ochranu rukou pro chladné počasí. Mikiny na běhání Element patří k nejpohodlnějším na trhu. Mikiny Nike jsou sešity s několika částí pro zajištění co nejvyšší úrovně větrání a zároveň ochrany před venkovními vlivy. Klokaní přední kapsu pak můžete využít pro uložení drobných věcí nebo pro zahřátí rukou.

 

Další řadou jsou mikiny na běhání ze speciální tkaniny Nike Luxe, která poskytuje ženám vysoký komfort. Textilie Dri-FIT odvádí pot od těla a laserem řezané průduchy v podpaždí přidávají další úroveň ventilace, který běžci pomáhá po celou dobu tréninku. Boční kapsy na zip umožňují bezpečné uložení např. klíčů nebo mobilního telefonu.

 

Pánské běžecké mikiny

Výrobce samozřejmě myslel při běhání i na muže, i když u nich existuje mnohem méně designových řešení i nabízených barev. I tak pokud vám jde o dobrý pocit při běhání, jsou značkové mikiny na běhání vždy dobrou možností.

 

Běžecké mikiny Nike Sphere nabízí běžcům vysokou prodyšnost. Zároveň je měkká a pohodlná i v chladnějších dnech. I když je vyrobena z lehčí tkaniny, poskytuje dokonalou tepelnou ochranu tím, že napomáhá volné cirkulaci vlastní tepla běžce volně kolem těla. Tento tepelný oběh je umožněn speciální 3D konstrukcí tkanin, která není ani příliš volná ani netlačí. Tento materiál najdete v přední části mikiny, na zádech, kolem krku a na kapuci. Zároveň při deštivém počasí umožňuje lepší vysychání a odvod potu od pokožky.

 

Mikiny Dri-FIT Sprint Full-Zip - tedy mikiny se zipem jsou určeny do mírně chladného počasí. Udrží běžce v teple a suchu a dobře odvádí pot. K dispozici jsou chrániče dlaní, které v případě potřeby stačí vymotat z rukávů. Kapuce u této běžecké mikiny je navržena tak, aby nebránila ve viditelnosti. Kapsy na zip i vnitřní kapsa na audio přehrávač pak poskytnou dostatek úložného místa i pro delší běhy.

 

Představení běžecké mikiny Nike Element Hoodie

Informace pro běžce

Novinka letošního roku – Nike Odyssey React
17. 10. 2018 14:49:46

Představujeme absolutní novinku letošního roku – boty Nike Odyssey React! Jsou neuvěřitelně pohodlné a výborně odpružené, proto je ocení i nároč ...

Zobrazit více
Night Trail Run – Holešov 6. 10. 2018
4. 10. 2018 8:57:29

Další ze závodů série nočních běhů Night Trail Run se koná již 6. 10. 2018 v Holešově! Závod se uskuteční v prostorách zámecké zahrady. Jedná se o 10 ...

Zobrazit více
Night Trail Run – Rusava 21. 7. 2018
18. 7. 2018 9:58:59

Blíží se další závod ze série nočních běhů Night Trail Run! Bude se konat 21. 7. 2018 na Rusavě. Jedná se o 12 hodinový běh či pochod pro všechny kate ...

Zobrazit více
35 Úžasných účinků běhání – 1. část
10. 6. 2018 19:51:24

Běh je nepřirozenější pohyb, který poskytuje tělu nepřeberné množství pozitivních zdravotních účinků. Co se ale opravdu děje s tělem, když pravidelně ...

Zobrazit více
Night Trail Run – Staré město u UH. 16. 6. 2018
7. 6. 2018 14:05:16

Další závod ze série nočních běhů Night Trail Run se uskuteční 16. 6. 2018 ve Starém Městě u Uherského Hradiště. Zúčastnit se ho můžete jako jednotliv ...

Zobrazit více

Autorizovaný prodejce značek

Nike
Inov-8
Salomon
adidas
Silva
Fixpoints
Enervit
Powerbar
Compressport
SiS
SaltStick

Můjběh.cz - Když běh je tvůj život

Jestliže hledáte toho správného partnera, který vám pomůže o oblečením a doplňky pro běhání, je vám náš autorizovaný e-shop značek Nike, Adidas a Salomon k dispozici. Běhání a všemu kolem se věnujeme již poměrně dlouhou dobu i ve volném čase, proto také máme většinu nabízeného sortimentu osobně otestovánu. Nabízíme pouze kvalitní běžecké oblečení a boty na běh originál Nike, Adidas a Salomon.

Vyznat se v nových modelech běžeckého oblečení, abyste zjistili co je pro vás nejvhodnější, může být někdy poměrně složité. Díky tomu, že je celý tým našeho e-shopu složen z aktivních běžců, můžeme vám poradit jaké boty na běhání či běžecké oblečení bude pro vás to nejlepší.

„Neexistuje špatné počasí na sport, jen špatně oblečený sportovec".