Běžecké podprsenky | Mujbeh.cz

Běžecké podprsenky

běžecká podprsenkaBěháte rádi a chcete šetřit svá ňadra před zbytečným zatěžováním při běhu, pořiďte si běžeckou podprsenku. Běžecké podprsenky nejsou jako běžné jen na nošení. Jejich cílem je maximálně ochraňovat při různých typech pohybu, ke kterým dochází při sportu. Při výběru vhodné podprsenky se řiďte tabulkou velikostí. Jestliže Vám následně podprsenka na běhání nesedne - není problém ji vyměnit za jinou velikost.

 

Aby Vám běžecká podprsenka vydržela co nejdéle, doporučujeme prát ve studené vodě s nějakým jemným pracím práškem. Vyhněte se bělidlům a aviváži. Nenechte ji schnout pokud možno pod přímým slunečním svitem, neboť to příliš neprospívá pružnému materiálu podprsenky. Jako u každého běžeckého oblečení je po čase čas na výměnu za novou, doporučujeme v řádu 9 - 15 měsíců.

Autorizovaný prodejce značek

Nike
Inov-8
Salomon
adidas
Silva
Enervit
Compressport
SiS
SaltStick
Runguard
Monk nutrition

Můjběh.cz - Když běh je tvůj život

Jestliže hledáte toho správného partnera, který vám pomůže o oblečením a doplňky pro běhání, je vám náš autorizovaný e-shop značek Nike, Adidas a Salomon k dispozici. Běhání a všemu kolem se věnujeme již poměrně dlouhou dobu i ve volném čase, proto také máme většinu nabízeného sortimentu osobně otestovánu. Nabízíme pouze kvalitní běžecké oblečení a boty na běh originál Nike, Adidas a Salomon.

Vyznat se v nových modelech běžeckého oblečení, abyste zjistili co je pro vás nejvhodnější, může být někdy poměrně složité. Díky tomu, že je celý tým našeho e-shopu složen z aktivních běžců, můžeme vám poradit jaké boty na běhání či běžecké oblečení bude pro vás to nejlepší.

„Neexistuje špatné počasí na sport, jen špatně oblečený sportovec".