Fitness oblečení pro profesionály | Mujbeh.cz

Fitness oblečení

fitness oblečeníŘíkáte si, že žádné značkové fitness oblečení nepotřebujete? Chystáte se v nejbližší době do fitka, a najednou zjistíte, že v šatníku nemáte vůbec nic vhodného? Kvalitní fitness oblečení do posilovny nemusí být drahé. Stačí když investujete do kvalitního funkčního fitness oblečení z technických materiálů. V naší nabídce najdete oblečení na sport z nových kolekcí světových sportovních značek.  Správné oblečení na fitness nejen dobře vypadá ale hlavně vám pomůže v lepším sportovním výkonu.

 

TIP: Jak správně pečovat o funkční fitness oblečení? X Jak vybrat fitness oblečení

 

Strana 1 z 1     Celkem 13 záznamů

Strana
  1. 1
Strana
  1. 1

Jak vybírat fitness oblečení do fitka či aerobní aktivity

fitness oblečení na cvičení

 

V současné době je trhu obrovská spousta různého oblečení na fitness od originálních značek až po oblečení ze supermarketů za několik stovek. Jestliže zvažujete chození do fitka nebo na lekce jógy, pilates nebo alpining, doporučujeme zvolit kvalitní fitness oblečení do posilovny nejen podle ceny. Pouze tak máte jistotu, že vám v rozhodujícím okamžiku nepovolí někde šev nebo se legíny rychle prodřou.

 

V první řadě vybíráme podle druhu fitness cvičení, pro které oblečení potřebujete. Obecně je možné fitness oblečení rozdělit podle úrovně pokročilosti. Pokud začínáte bude vám stačit jednodušší oblečení v nižší cenové hladině. Není třeba si kupovat nejnovější novinky v oblečení pro fitness, jejichž vlastnosti pravděpodobně ani nevyužijete. Podívejte se tedy po nějakém tričku, kalhotách či legínách a pro teplejší dny šortky. Samozřejmostí je kvalitní fitness obuv ideálně s bílou podrážkou.

 

Pro cvičení jógy nebo pilates, kde je tempo pomalejší je vhodnější volnější oblečení. U aerobně zaměřených sportů např. alpining, box apod. zvolte raději elastické materiály. Zvlášť pokud máte v plánu lekce spinningu jsou fitness legíny lepší než kalhoty. Materiál fitness oblečení již udělal poměrně dost velký krok kupředu, takže při výběru značkového oblečení máte jistotu, že půjde o prodyšný materiál s dobrým odvodem potu od pokožky.

 

Autorizovaný prodejce značek

Nike
Inov-8
Salomon
adidas
Silva
Enervit
Compressport
SiS
SaltStick
Runguard
Monk nutrition

Můjběh.cz - Když běh je tvůj život

Jestliže hledáte toho správného partnera, který vám pomůže o oblečením a doplňky pro běhání, je vám náš autorizovaný e-shop značek Nike, Adidas a Salomon k dispozici. Běhání a všemu kolem se věnujeme již poměrně dlouhou dobu i ve volném čase, proto také máme většinu nabízeného sortimentu osobně otestovánu. Nabízíme pouze kvalitní běžecké oblečení a boty na běh originál Nike, Adidas a Salomon.

Vyznat se v nových modelech běžeckého oblečení, abyste zjistili co je pro vás nejvhodnější, může být někdy poměrně složité. Díky tomu, že je celý tým našeho e-shopu složen z aktivních běžců, můžeme vám poradit jaké boty na běhání či běžecké oblečení bude pro vás to nejlepší.

„Neexistuje špatné počasí na sport, jen špatně oblečený sportovec".