Volný čas | Mujbeh.cz

Vážení zákazníci, záleží nám na bezpečnosti příjemců zásilek a kurýrů, z tohoto důvodu rušíme hotovostí dobírky, od zítřejšího dne. Akceptována bude pouze platba přes terminál platební kartou, nejlépe bez dobírky.

Volný čas

Zastánci sportu neposedí, i když mají chvilku volného času. Pro lidi, kteří mají, rádi aktivní odpočinek přinášíme řadu oblečení či doplňků na volný čas. Aby se však nejednalo o nějaké obyčejné oblečení či obuv, vybíráme z aktuální kolekce značky Nike. Jako autorizovaný prodejce této značky vám můžeme nabídnout to nejlepší za výhodných podmínek. V případě, že si nebudete jisti výběrem, kontaktujte nás!

Strana 1 z 1     Celkem 1 záznamů

Strana
  1. 1
  • Barvy/ev

    Nike Fundamentals Swoosh Gymsack BA2735-606

    men

    od: 116 Kč
Strana
  1. 1

Autorizovaný prodejce značek

Nike
Inov-8
Salomon
adidas
Silva
Enervit
Compressport
SiS
SaltStick
Runguard
Monk nutrition

Můjběh.cz - Když běh je tvůj život

Jestliže hledáte toho správného partnera, který vám pomůže o oblečením a doplňky pro běhání, je vám náš autorizovaný e-shop značek Nike, Adidas a Salomon k dispozici. Běhání a všemu kolem se věnujeme již poměrně dlouhou dobu i ve volném čase, proto také máme většinu nabízeného sortimentu osobně otestovánu. Nabízíme pouze kvalitní běžecké oblečení a boty na běh originál Nike, Adidas a Salomon.

Vyznat se v nových modelech běžeckého oblečení, abyste zjistili co je pro vás nejvhodnější, může být někdy poměrně složité. Díky tomu, že je celý tým našeho e-shopu složen z aktivních běžců, můžeme vám poradit jaké boty na běhání či běžecké oblečení bude pro vás to nejlepší.

„Neexistuje špatné počasí na sport, jen špatně oblečený sportovec".