Pitný režim

Pitný režim

Správný pitný režim při běhu rozhoduje o tom, zda budete schopni podat své maximum. Mezi základní doplňky na pití patří oblíbené isotonické nebo také iontové nápoje, které tělu rychle dodají vše, co aktuálně při fyzickém výkonu potřebuje. Při jejich používání zabráníte křečím svalů a také do sebe dostanete menší povzbuzení pro vaše unavené nohy. Nabízíme isotonické nápoje kvalitní značky PowerBar s kterou máte osobní zkušenosti a přináší dle nás nejlepší výsledky.

Strana 1 z 2     Celkem 27 záznamů

Strana
  1. 1
  2. 2
Strana
  1. 1
  2. 2

Autorizovaný prodejce značek

Nike
Inov-8
Salomon
adidas
Silva
Enervit
Compressport
SiS
SaltStick
Runguard
Monk nutrition

Můjběh.cz - Když běh je tvůj život

Jestliže hledáte toho správného partnera, který vám pomůže o oblečením a doplňky pro běhání, je vám náš autorizovaný e-shop značek Nike, Adidas a Salomon k dispozici. Běhání a všemu kolem se věnujeme již poměrně dlouhou dobu i ve volném čase, proto také máme většinu nabízeného sortimentu osobně otestovánu. Nabízíme pouze kvalitní běžecké oblečení a boty na běh originál Nike, Adidas a Salomon.

Vyznat se v nových modelech běžeckého oblečení, abyste zjistili co je pro vás nejvhodnější, může být někdy poměrně složité. Díky tomu, že je celý tým našeho e-shopu složen z aktivních běžců, můžeme vám poradit jaké boty na běhání či běžecké oblečení bude pro vás to nejlepší.

„Neexistuje špatné počasí na sport, jen špatně oblečený sportovec".