Sportovní doplňky | Můjběh.cz

Sportovní doplňky

sportovní doplňkyV kategorii.Sportovní doplňky.jsme pro vás připravili soubor dalších.běžeckých potřeb, které se vám jistě budou hodit. Jedná se např. o láhve na pití a k nim také kvalitní.pásy na běhání.s úložným prostorem. Nabídka je tvořena výrobky od.značky PowerBar a Enervit, od kterých nabízíme také kvalitní sportovní výživu určenou pro běh i další fitness aktivity. Hledáte fitness doplňky? Najdete je v jiné kategorii.

 

 

Strana 1 z 1     Celkem 3 záznamů

Strana
 1. 1
 • Barvy/ev

  Enervit Láhev 0,5 L 32700

  od: 47 Kč
 • Barvy/ev

  Enervit ručník 40 x 100 cm 60280

  od: 213 Kč
 • Barvy/ev

  Enervit Láhev 0,75 L 60755

  od: 56 Kč
Strana
 1. 1

Autorizovaný prodejce značek

Nike
Inov-8
Salomon
adidas
Silva
Enervit
Compressport
SiS
SaltStick
Runguard
Monk nutrition

Můjběh.cz - Když běh je tvůj život

Jestliže hledáte toho správného partnera, který vám pomůže o oblečením a doplňky pro běhání, je vám náš autorizovaný e-shop značek Nike, Adidas a Salomon k dispozici. Běhání a všemu kolem se věnujeme již poměrně dlouhou dobu i ve volném čase, proto také máme většinu nabízeného sortimentu osobně otestovánu. Nabízíme pouze kvalitní běžecké oblečení a boty na běh originál Nike, Adidas a Salomon.

Vyznat se v nových modelech běžeckého oblečení, abyste zjistili co je pro vás nejvhodnější, může být někdy poměrně složité. Díky tomu, že je celý tým našeho e-shopu složen z aktivních běžců, můžeme vám poradit jaké boty na běhání či běžecké oblečení bude pro vás to nejlepší.

„Neexistuje špatné počasí na sport, jen špatně oblečený sportovec".