Sportovní doplňky | Můjběh.cz

Vážení zákazníci, záleží nám na bezpečnosti příjemců zásilek a kurýrů, z tohoto důvodu rušíme hotovostí dobírky, od zítřejšího dne. Akceptována bude pouze platba přes terminál platební kartou, nejlépe bez dobírky.

Sportovní doplňky

sportovní doplňkyV kategorii.Sportovní doplňky.jsme pro vás připravili soubor dalších.běžeckých potřeb, které se vám jistě budou hodit. Jedná se např. o láhve na pití a k nim také kvalitní.pásy na běhání.s úložným prostorem. Nabídka je tvořena výrobky od.značky PowerBar a Enervit, od kterých nabízíme také kvalitní sportovní výživu určenou pro běh i další fitness aktivity. Hledáte fitness doplňky? Najdete je v jiné kategorii.

 

 

Strana 1 z 1     Celkem 3 záznamů

Strana
 1. 1
 • Barvy/ev

  Enervit Láhev 0,5 L 32700

  od: 47 Kč
 • Barvy/ev

  Enervit ručník 40 x 100 cm 60280

  od: 213 Kč
 • Barvy/ev

  Enervit Láhev 0,75 L 60755

  od: 56 Kč
Strana
 1. 1

Autorizovaný prodejce značek

Nike
Inov-8
Salomon
adidas
Silva
Enervit
Compressport
SiS
SaltStick
Runguard
Monk nutrition

Můjběh.cz - Když běh je tvůj život

Jestliže hledáte toho správného partnera, který vám pomůže o oblečením a doplňky pro běhání, je vám náš autorizovaný e-shop značek Nike, Adidas a Salomon k dispozici. Běhání a všemu kolem se věnujeme již poměrně dlouhou dobu i ve volném čase, proto také máme většinu nabízeného sortimentu osobně otestovánu. Nabízíme pouze kvalitní běžecké oblečení a boty na běh originál Nike, Adidas a Salomon.

Vyznat se v nových modelech běžeckého oblečení, abyste zjistili co je pro vás nejvhodnější, může být někdy poměrně složité. Díky tomu, že je celý tým našeho e-shopu složen z aktivních běžců, můžeme vám poradit jaké boty na běhání či běžecké oblečení bude pro vás to nejlepší.

„Neexistuje špatné počasí na sport, jen špatně oblečený sportovec".