Dámské sportovní bundy | Mujbeh.cz

Vážení zákazníci, záleží nám na bezpečnosti příjemců zásilek a kurýrů, z tohoto důvodu rušíme hotovostí dobírky, od zítřejšího dne. Akceptována bude pouze platba přes terminál platební kartou, nejlépe bez dobírky.

Dámské sportovní bundy

Hledáte dámskou sportovní bundu, která bude nejen funkční ale taky bude dobře vypadat? Vyzkoušejte dámské sportovní bundy značek Nike a Salomon. Právě značková kvalita je zárukou vysoké funkčnosti, kterou očekáváte od sportovní bundy. Dámské provedení je inspirováno moderními styly. Můžete si vybírat z lehčích bund nebo si pořídit teplejší bundu včetně reflexního povrchu.

 

Pro doplnění oblečení na sport doporučujeme také dámské sportovní boty a legíny. Nevíte jak vybrat dámskou sportovní bundu? Poradíme vám.

Strana 1 z 1     Celkem 6 záznamů

Strana
 1. 1
 • Barvy/ev

  Dámská bunda AT/C Stormshell Hz 5054167-453

  dámské

  od: 5 400 Kč
 • Barvy/ev

  Dámská bunda AT/C Windshell Fz 000299-CO-01

  dámské

  od: 2 700 Kč
 • Barvy/ev

  Dámská bunda W Nk Essntl Jkt Hd 933466-010

  dámské

  od: 1 631 Kč
 • Barvy/ev

  Dámská bunda Nike AeroShield BV3858-008

  dámské

  od: 1 900 Kč
 • Barvy/ev

  Dámská bunda Nike W Nk HPR-SHLD Jkt Iridescnt 799881-687

  dámské

  od: 2 556 Kč
 • Barvy/ev

  Dámská bunda Nike W Nk Jkt Stadium 822552

  dámské

  od: 2 396 Kč
Strana
 1. 1

Autorizovaný prodejce značek

Nike
Inov-8
Salomon
adidas
Silva
Enervit
Compressport
SiS
SaltStick
Runguard
Monk nutrition

Můjběh.cz - Když běh je tvůj život

Jestliže hledáte toho správného partnera, který vám pomůže o oblečením a doplňky pro běhání, je vám náš autorizovaný e-shop značek Nike, Adidas a Salomon k dispozici. Běhání a všemu kolem se věnujeme již poměrně dlouhou dobu i ve volném čase, proto také máme většinu nabízeného sortimentu osobně otestovánu. Nabízíme pouze kvalitní běžecké oblečení a boty na běh originál Nike, Adidas a Salomon.

Vyznat se v nových modelech běžeckého oblečení, abyste zjistili co je pro vás nejvhodnější, může být někdy poměrně složité. Díky tomu, že je celý tým našeho e-shopu složen z aktivních běžců, můžeme vám poradit jaké boty na běhání či běžecké oblečení bude pro vás to nejlepší.

„Neexistuje špatné počasí na sport, jen špatně oblečený sportovec".