Dámské sportovní podprsenky | Mujbeh.cz

Dámské sportovní podprsenky

Nabízíme vybrané dámské sportovní podprsenky Nike a Adidas. Každá žena jistě ví, že sportování v klasické sexy podprsence není to pravé. Vyzkoušejte si, co vám přináší kvalitní sportovní podprsenka a uvidíte, že se bez ní již neobejdete. Sportovní podprsenka ochrání vaše ňadra před nárazy při běhu, což jistě oceníte.

 

Jako autorizovaný prodejce značek Nike a Adidas nabízíme sportovní podprsenky z aktuálních kolekcí těchto značek. V naší nabídce najdete sportovní podprsenky Nike a sportovní podprsenky Adidas v té nejvyšší kvalitě originálu. Dámská sportovní podprsenka by měla být základem vaše šatníku.

 
TIP: Jak vybrat sportovní podprsenku

Strana 1 z 1     Celkem 7 záznamů

Strana
 1. 1
Strana
 1. 1

Jak vybrat dámskou sportovní podprsenku

Při pohybu se vaše prsa pohybují nahoru a dolů a ze strany na stranu v tzv. motýlovém vzoru. Pokud nemáte kvalitní sportovní podprsenku v průměrném košíčku se prasa pohybují i 2 cm v každém směru. U košíčku velikosti D to pak může být až 5 - 7 cm, což již poznáte.

 

Dobrá sportovní podprsenka by měla právě tento pohyb snížit až o polovinu a tím šetřit podpůrnou strukturu v prsu. Vzhledem k tomu, že prsa jsou tvořena měkkou tkání - ne svaly, to co je drží nahoře je okolní kůže a vnitřní vazy.

Jaký je váš typ podprsenky?

Asi největší chybou, kterou ženy při výběru dělají je výběr menšího košíčku a většího obvodu podprsenky než potřebují. Mělo by to být spíše naopak tj. větší košíčky a menší obvod podprsenky. Každá značka dělá své číslování trochu jiné. Nicméně orientačně si můžete změřit velikost košíčků tak, že změříte obvod hrudníku těsně pod ňadry a následně obvod přes prsa. Hodnoty od sebe odečtete a dle níže uvedené tabulky, dosadíte vhodnou velikost košíčků.

 • 10-12 cm    AA
 • 12-14 cm     A
 • 14-16 cm    B
 • 16-18 cm    C
 • 18-20 cm    D
 • 20-22 cm    E (DD)
 • 22-24 cm    F(DDD)
 • 24-26 cm    G
 • 26-28 cm    H

Jak vyzkoušet zda sportovní podprsenka sedí?

Správě vybraná podprsenka na sport by vás neměla omezovat v pohybu. Zároveň byste měla při pohybu cítit její oporu, bez nějakého odstávání apod. Zvlášť se zaměřte na oblast podpaždí, kde by z podprsenky neměly vylézat drobné faldíky, které se mohou zbytečně odírat při používání.

Jaký střih dámské podprsenky vybrat?

U sportovních podprsenek Nike či jiných značek je podpora řešena buď tak, že prsa tisknou k tělu nebo mají vyztužené košíčky. Na trhu jsou i kombinace těchto možností. Co se týče zapínání kompresní podprsenky se většinou dělají bez zapínání. Vybrat můžete i podprsenky, které se převlékají taky přes hlavu a mají i zapínání. Při výběru sportovní podprsenky se vyhněte kosticím, které nejsou vhodné.

Široká nebo úzká ramínka?

U sportovních podprsenek určitě raději širší a prodloužená. Ideálně pokud je můžete nastavovat. Ramínka nesmí nikde dřít, sklouzávat nebo být nepříjemná. Zda je nemáte moc napnutá nebo navolno si můžete vyzkoušet, tak že pod nimi prostrčíte dva prsy.

 

Informace pro běžce

Novinka letošního roku – Nike Odyssey React
17. 10. 2018 14:49:46

Představujeme absolutní novinku letošního roku – boty Nike Odyssey React! Jsou neuvěřitelně pohodlné a výborně odpružené, proto je ocení i nároč ...

Zobrazit více
Night Trail Run – Holešov 6. 10. 2018
4. 10. 2018 8:57:29

Další ze závodů série nočních běhů Night Trail Run se koná již 6. 10. 2018 v Holešově! Závod se uskuteční v prostorách zámecké zahrady. Jedná se o 10 ...

Zobrazit více
Night Trail Run – Rusava 21. 7. 2018
18. 7. 2018 9:58:59

Blíží se další závod ze série nočních běhů Night Trail Run! Bude se konat 21. 7. 2018 na Rusavě. Jedná se o 12 hodinový běh či pochod pro všechny kate ...

Zobrazit více
35 Úžasných účinků běhání – 1. část
10. 6. 2018 19:51:24

Běh je nepřirozenější pohyb, který poskytuje tělu nepřeberné množství pozitivních zdravotních účinků. Co se ale opravdu děje s tělem, když pravidelně ...

Zobrazit více
Night Trail Run – Staré město u UH. 16. 6. 2018
7. 6. 2018 14:05:16

Další závod ze série nočních běhů Night Trail Run se uskuteční 16. 6. 2018 ve Starém Městě u Uherského Hradiště. Zúčastnit se ho můžete jako jednotliv ...

Zobrazit více

Autorizovaný prodejce značek

Nike
Inov-8
Salomon
adidas
Silva
Fixpoints
Enervit
Powerbar
Compressport
SiS
SaltStick

Můjběh.cz - Když běh je tvůj život

Jestliže hledáte toho správného partnera, který vám pomůže o oblečením a doplňky pro běhání, je vám náš autorizovaný e-shop značek Nike, Adidas a Salomon k dispozici. Běhání a všemu kolem se věnujeme již poměrně dlouhou dobu i ve volném čase, proto také máme většinu nabízeného sortimentu osobně otestovánu. Nabízíme pouze kvalitní běžecké oblečení a boty na běh originál Nike, Adidas a Salomon.

Vyznat se v nových modelech běžeckého oblečení, abyste zjistili co je pro vás nejvhodnější, může být někdy poměrně složité. Díky tomu, že je celý tým našeho e-shopu složen z aktivních běžců, můžeme vám poradit jaké boty na běhání či běžecké oblečení bude pro vás to nejlepší.

„Neexistuje špatné počasí na sport, jen špatně oblečený sportovec".