Dámské sportovní podprsenky | Mujbeh.cz

Dámské sportovní podprsenky

Nabízíme vybrané dámské sportovní podprsenky Nike a Adidas. Každá žena jistě ví, že sportování v klasické sexy podprsence není to pravé. Vyzkoušejte si, co vám přináší kvalitní sportovní podprsenka a uvidíte, že se bez ní již neobejdete. Sportovní podprsenka ochrání vaše ňadra před nárazy při běhu, což jistě oceníte.

 

Jako autorizovaný prodejce značek Nike a Adidas nabízíme sportovní podprsenky z aktuálních kolekcí těchto značek. V naší nabídce najdete sportovní podprsenky Nike a sportovní podprsenky Adidas v té nejvyšší kvalitě originálu. Dámská sportovní podprsenka by měla být základem vaše šatníku.

 
TIP: Jak vybrat sportovní podprsenku

Strana 1 z 1     Celkem 7 záznamů

Strana
 1. 1
Strana
 1. 1

Jak vybrat dámskou sportovní podprsenku

Při pohybu se vaše prsa pohybují nahoru a dolů a ze strany na stranu v tzv. motýlovém vzoru. Pokud nemáte kvalitní sportovní podprsenku v průměrném košíčku se prasa pohybují i 2 cm v každém směru. U košíčku velikosti D to pak může být až 5 - 7 cm, což již poznáte.

 

Dobrá sportovní podprsenka by měla právě tento pohyb snížit až o polovinu a tím šetřit podpůrnou strukturu v prsu. Vzhledem k tomu, že prsa jsou tvořena měkkou tkání - ne svaly, to co je drží nahoře je okolní kůže a vnitřní vazy.

Jaký je váš typ podprsenky?

Asi největší chybou, kterou ženy při výběru dělají je výběr menšího košíčku a většího obvodu podprsenky než potřebují. Mělo by to být spíše naopak tj. větší košíčky a menší obvod podprsenky. Každá značka dělá své číslování trochu jiné. Nicméně orientačně si můžete změřit velikost košíčků tak, že změříte obvod hrudníku těsně pod ňadry a následně obvod přes prsa. Hodnoty od sebe odečtete a dle níže uvedené tabulky, dosadíte vhodnou velikost košíčků.

 • 10-12 cm    AA
 • 12-14 cm     A
 • 14-16 cm    B
 • 16-18 cm    C
 • 18-20 cm    D
 • 20-22 cm    E (DD)
 • 22-24 cm    F(DDD)
 • 24-26 cm    G
 • 26-28 cm    H

Jak vyzkoušet zda sportovní podprsenka sedí?

Správě vybraná podprsenka na sport by vás neměla omezovat v pohybu. Zároveň byste měla při pohybu cítit její oporu, bez nějakého odstávání apod. Zvlášť se zaměřte na oblast podpaždí, kde by z podprsenky neměly vylézat drobné faldíky, které se mohou zbytečně odírat při používání.

Jaký střih dámské podprsenky vybrat?

U sportovních podprsenek Nike či jiných značek je podpora řešena buď tak, že prsa tisknou k tělu nebo mají vyztužené košíčky. Na trhu jsou i kombinace těchto možností. Co se týče zapínání kompresní podprsenky se většinou dělají bez zapínání. Vybrat můžete i podprsenky, které se převlékají taky přes hlavu a mají i zapínání. Při výběru sportovní podprsenky se vyhněte kosticím, které nejsou vhodné.

Široká nebo úzká ramínka?

U sportovních podprsenek určitě raději širší a prodloužená. Ideálně pokud je můžete nastavovat. Ramínka nesmí nikde dřít, sklouzávat nebo být nepříjemná. Zda je nemáte moc napnutá nebo navolno si můžete vyzkoušet, tak že pod nimi prostrčíte dva prsy.

 

Informace pro běžce

10 Tipů pro začínající běžce
29. 3. 2018 13:08:12

     Plánujte Pro začátečníky je plánování důležitější, než se může na první pohled zdát. Díky němu se zlepšíte rychleji, než kdybyste vůbec žádný ...

Zobrazit více
Night Trail Run – Kroměříž 21. 4. 2018
27. 3. 2018 13:03:02

I tento rok se Můj Běh se stal partnerem série nočních běhů Night Trail Run! Night Trail Run je seriál nočních závodů pro širokou veřejnost od začáteč ...

Zobrazit více
Novinky od Nike pro jarní sezónu 2018
27. 2. 2018 15:15:24

Už se začínáte chystat na jaro? Značka Nike přestavuje exkluzivní běžecké novinky pro jarní sezónu 2018! Ulovte si ty nejlepší kousky jako první. Vyba ...

Zobrazit více
Vánoční akce – třetí za polovinu
4. 12. 2017 10:50:47

Připravili jsme pro Vás speciální vánoční akci! Vyberte si na našem e-shopu libovolné tři produkty a nejlevnější z nich získáte se slevou 50%! Tato ...

Zobrazit více
Black Friday – slevy až 70%
23. 11. 2017 15:10:58

Největší slevová akce Black Friday je tady – připravte se na skvělé slevy až 70%! Ušetřete s námi a nakupte si kvalitní běžecké oblečení, boty a ...

Zobrazit více

Autorizovaný prodejce značek

Nike
Inov-8
Salomon
adidas
Silva
Fixpoints
Enervit
Powerbar
Compressport
SiS

Můjběh.cz - Když běh je tvůj život

Jestliže hledáte toho správného partnera, který vám pomůže o oblečením a doplňky pro běhání, je vám náš autorizovaný e-shop značek Nike, Adidas a Salomon k dispozici. Běhání a všemu kolem se věnujeme již poměrně dlouhou dobu i ve volném čase, proto také máme většinu nabízeného sortimentu osobně otestovánu. Nabízíme pouze kvalitní běžecké oblečení a boty na běh originál Nike, Adidas a Salomon.

Vyznat se v nových modelech běžeckého oblečení, abyste zjistili co je pro vás nejvhodnější, může být někdy poměrně složité. Díky tomu, že je celý tým našeho e-shopu složen z aktivních běžců, můžeme vám poradit jaké boty na běhání či běžecké oblečení bude pro vás to nejlepší.

„Neexistuje špatné počasí na sport, jen špatně oblečený sportovec".