Dámské funkční prádlo | Mujbeh.cz

Funkční prádlo

Vyberte si u nás to pravé dámské funkční prádlo v různých designech a barvách. Každý kus splňuje všechny podmínky, které jsou kladeny na sportovní funkční prádlo. Dámské funkční prádlo v zimě zahřeje a v létě dobře odvede pot. Nabízíme funkční prádlo renomované značky Nike, v jejíž aktuální kolekci u nás najdete - funkční trička, kraťasy, roláky či tílka.

 

Vyberte si i další sportovní oblečení Nike a buďte stylově sladěné. K dispozici jsou legíny Nike, mikiny, trička a samozřejmě běžecké boty Nike.

Autorizovaný prodejce značek

Nike
Inov-8
Salomon
adidas
Silva
Enervit
Compressport
SiS
SaltStick
Runguard
Monk nutrition

Můjběh.cz - Když běh je tvůj život

Jestliže hledáte toho správného partnera, který vám pomůže o oblečením a doplňky pro běhání, je vám náš autorizovaný e-shop značek Nike, Adidas a Salomon k dispozici. Běhání a všemu kolem se věnujeme již poměrně dlouhou dobu i ve volném čase, proto také máme většinu nabízeného sortimentu osobně otestovánu. Nabízíme pouze kvalitní běžecké oblečení a boty na běh originál Nike, Adidas a Salomon.

Vyznat se v nových modelech běžeckého oblečení, abyste zjistili co je pro vás nejvhodnější, může být někdy poměrně složité. Díky tomu, že je celý tým našeho e-shopu složen z aktivních běžců, můžeme vám poradit jaké boty na běhání či běžecké oblečení bude pro vás to nejlepší.

„Neexistuje špatné počasí na sport, jen špatně oblečený sportovec".