Dámská sportovní trička | Mujbeh.cz

Trika

Myslíte si, že elegance a sport nejdou dohromady? Omyl! Dámská sportovní trička vás přesvědčí o tom, že to tak opravdu není. Značková trička jsou ideální na běhání i další fitness aktivity. Nabízíme značky Adidas, Nike či Salomon, které vytváří velmi pestrou nabídku. Jako autorizovaný prodejce těchto značek u nás máte také garanci originálu zakoupeného trička!

 

Vybírejte z aktuálních kolekcí dámské sportovní tričko Nike, Adidas nebo Salomon. Při nákupu trička doporučujeme přidat sportovní mikinu a dámskou sportovní bundu, jako další vrstvy při horším počasí.

Strana 1 z 3     Celkem 42 záznamů

Strana
  1. 1
  2. 2
  3. 3
Strana
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Autorizovaný prodejce značek

Nike
Inov-8
Salomon
adidas
Silva
Enervit
Compressport
SiS
SaltStick
Runguard
Monk nutrition

Můjběh.cz - Když běh je tvůj život

Jestliže hledáte toho správného partnera, který vám pomůže o oblečením a doplňky pro běhání, je vám náš autorizovaný e-shop značek Nike, Adidas a Salomon k dispozici. Běhání a všemu kolem se věnujeme již poměrně dlouhou dobu i ve volném čase, proto také máme většinu nabízeného sortimentu osobně otestovánu. Nabízíme pouze kvalitní běžecké oblečení a boty na běh originál Nike, Adidas a Salomon.

Vyznat se v nových modelech běžeckého oblečení, abyste zjistili co je pro vás nejvhodnější, může být někdy poměrně složité. Díky tomu, že je celý tým našeho e-shopu složen z aktivních běžců, můžeme vám poradit jaké boty na běhání či běžecké oblečení bude pro vás to nejlepší.

„Neexistuje špatné počasí na sport, jen špatně oblečený sportovec".