Dámská trička s krátkým rukávem | Nike eshop Mujbeh.cz

Vážení zákazníci, záleží nám na bezpečnosti příjemců zásilek a kurýrů, z tohoto důvodu rušíme hotovostí dobírky, od zítřejšího dne. Akceptována bude pouze platba přes terminál platební kartou, nejlépe bez dobírky.

Dámská trička s krátkým rukávem

Proč si pořídit značkové dámské tričko s krátkým rukávem, když můžete v obchodě koupit levnější? Důvod je jednoduchý - nové funkční materiály, střih navržen přímo pro sportovce, moderní design. Výběrem dámského trička s krátkým rukávem značky Nike, Salomon nebo Adidas máte jistotu, že se při běhání či jiném sportu budete cítit dobře. Zároveň vydrží delší dobu než v případě neznačkových náhrad.  Vybíráme pro vás z aktuálních kolekcí dámských triček na sport.

 

Strana 1 z 2     Celkem 20 záznamů

Strana
  1. 1
  2. 2
Strana
  1. 1
  2. 2

Autorizovaný prodejce značek

Nike
Inov-8
Salomon
adidas
Silva
Enervit
Compressport
SiS
SaltStick
Runguard
Monk nutrition

Můjběh.cz - Když běh je tvůj život

Jestliže hledáte toho správného partnera, který vám pomůže o oblečením a doplňky pro běhání, je vám náš autorizovaný e-shop značek Nike, Adidas a Salomon k dispozici. Běhání a všemu kolem se věnujeme již poměrně dlouhou dobu i ve volném čase, proto také máme většinu nabízeného sortimentu osobně otestovánu. Nabízíme pouze kvalitní běžecké oblečení a boty na běh originál Nike, Adidas a Salomon.

Vyznat se v nových modelech běžeckého oblečení, abyste zjistili co je pro vás nejvhodnější, může být někdy poměrně složité. Díky tomu, že je celý tým našeho e-shopu složen z aktivních běžců, můžeme vám poradit jaké boty na běhání či běžecké oblečení bude pro vás to nejlepší.

„Neexistuje špatné počasí na sport, jen špatně oblečený sportovec".