Trika bez rukávů | Mujbeh.cz

Vážení zákazníci, záleží nám na bezpečnosti příjemců zásilek a kurýrů, z tohoto důvodu rušíme hotovostí dobírky, od zítřejšího dne. Akceptována bude pouze platba přes terminál platební kartou, nejlépe bez dobírky.

Trika bez rukávů

triko bez rukávůDámské funkční triko bez rukávů oceníte zejména v teplých letních dnech, kdy je příliš horko na triko s krátkým rukávem. Proč vůbec používat funkční trika bez rukávů? Proč nepoužít nějaké klasické z bavlny a podobně? Sportovní dámská trika bez rukávů jsou vyráběna ze.speciálního materiálu, který dobře odvádí vlhkost z pokožky.

 

Zajímavé jsou zejména trika bez rukávů značky Salomon nebo oblíbené Nike. Jakým způsobem můžete pečovat o své funkční triko se dozvíte v tomto.článku.

Strana 1 z 1     Celkem 9 záznamů

Strana
  1. 1
Strana
  1. 1

Autorizovaný prodejce značek

Nike
Inov-8
Salomon
adidas
Silva
Enervit
Compressport
SiS
SaltStick
Runguard
Monk nutrition

Můjběh.cz - Když běh je tvůj život

Jestliže hledáte toho správného partnera, který vám pomůže o oblečením a doplňky pro běhání, je vám náš autorizovaný e-shop značek Nike, Adidas a Salomon k dispozici. Běhání a všemu kolem se věnujeme již poměrně dlouhou dobu i ve volném čase, proto také máme většinu nabízeného sortimentu osobně otestovánu. Nabízíme pouze kvalitní běžecké oblečení a boty na běh originál Nike, Adidas a Salomon.

Vyznat se v nových modelech běžeckého oblečení, abyste zjistili co je pro vás nejvhodnější, může být někdy poměrně složité. Díky tomu, že je celý tým našeho e-shopu složen z aktivních běžců, můžeme vám poradit jaké boty na běhání či běžecké oblečení bude pro vás to nejlepší.

„Neexistuje špatné počasí na sport, jen špatně oblečený sportovec".