Dámská trailová běžecká obuv | Mujbeh.cz

Vážení zákazníci, záleží nám na bezpečnosti příjemců zásilek a kurýrů, z tohoto důvodu rušíme hotovostí dobírky, od zítřejšího dne. Akceptována bude pouze platba přes terminál platební kartou, nejlépe bez dobírky.

Trail

Dámská trailová běžecká obuv je nejen ideálním řešením, pokud chcete běhat i na členitém terénu, ale kromě funkčnosti je zaměřena také na stylový vzhled. S tímto typem obuvi může vyběhnout jak na lesní cesty tak i do kamenitého či blátivého terénu. Trailová běžecká obuv nabízí zvýšenou odolnost a ochranu, aby vydržela použití na různém povrchu - skalnatá cesta, bláto. Vrchní část boty je zpevněná a chrání např. před deštěm.


Trailové běžecké boty pro ženy mají speciální podrážku, jejíž vlastnosti si užijete na skalnatém či kluzkém povrchu. Podrážka má hlubší dezén s většími vzory. Trailová běžecká obuv je oblíbená u běžců také na klasické povrchy, díky svému odpružení a možnosti kombinovat povrchy pro běh. V naší nabídkyce najdete trailové boty značky Salomon.

Pro výběr správné trailové obuvi, využijte informace z našeho blogu.

Strana 1 z 1     Celkem 4 záznamů

Strana
  1. 1
Strana
  1. 1

Autorizovaný prodejce značek

Nike
Inov-8
Salomon
adidas
Silva
Enervit
Compressport
SiS
SaltStick
Runguard
Monk nutrition

Můjběh.cz - Když běh je tvůj život

Jestliže hledáte toho správného partnera, který vám pomůže o oblečením a doplňky pro běhání, je vám náš autorizovaný e-shop značek Nike, Adidas a Salomon k dispozici. Běhání a všemu kolem se věnujeme již poměrně dlouhou dobu i ve volném čase, proto také máme většinu nabízeného sortimentu osobně otestovánu. Nabízíme pouze kvalitní běžecké oblečení a boty na běh originál Nike, Adidas a Salomon.

Vyznat se v nových modelech běžeckého oblečení, abyste zjistili co je pro vás nejvhodnější, může být někdy poměrně složité. Díky tomu, že je celý tým našeho e-shopu složen z aktivních běžců, můžeme vám poradit jaké boty na běhání či běžecké oblečení bude pro vás to nejlepší.

„Neexistuje špatné počasí na sport, jen špatně oblečený sportovec".