Dámská trailová běžecká obuv | Mujbeh.cz

Trail

Dámská trailová běžecká obuv je nejen ideálním řešením, pokud chcete běhat i na členitém terénu, ale kromě funkčnosti je zaměřena také na stylový vzhled. S tímto typem obuvi může vyběhnout jak na lesní cesty tak i do kamenitého či blátivého terénu. Trailová běžecká obuv nabízí zvýšenou odolnost a ochranu, aby vydržela použití na různém povrchu - skalnatá cesta, bláto. Vrchní část boty je zpevněná a chrání např. před deštěm.


Trailové běžecké boty pro ženy mají speciální podrážku, jejíž vlastnosti si užijete na skalnatém či kluzkém povrchu. Podrážka má hlubší dezén s většími vzory. Trailová běžecká obuv je oblíbená u běžců také na klasické povrchy, díky svému odpružení a možnosti kombinovat povrchy pro běh. V naší nabídkyce najdete trailové boty značky Salomon.

Pro výběr správné trailové obuvi, využijte informace z našeho blogu.

Strana 1 z 1     Celkem 3 záznamů

Strana
  1. 1
Strana
  1. 1

Autorizovaný prodejce značek

Nike
Inov-8
Salomon
adidas
Silva
Enervit
Compressport
SiS
SaltStick
Runguard
Monk nutrition

Můjběh.cz - Když běh je tvůj život

Jestliže hledáte toho správného partnera, který vám pomůže o oblečením a doplňky pro běhání, je vám náš autorizovaný e-shop značek Nike, Adidas a Salomon k dispozici. Běhání a všemu kolem se věnujeme již poměrně dlouhou dobu i ve volném čase, proto také máme většinu nabízeného sortimentu osobně otestovánu. Nabízíme pouze kvalitní běžecké oblečení a boty na běh originál Nike, Adidas a Salomon.

Vyznat se v nových modelech běžeckého oblečení, abyste zjistili co je pro vás nejvhodnější, může být někdy poměrně složité. Díky tomu, že je celý tým našeho e-shopu složen z aktivních běžců, můžeme vám poradit jaké boty na běhání či běžecké oblečení bude pro vás to nejlepší.

„Neexistuje špatné počasí na sport, jen špatně oblečený sportovec".