Originální Batohy a tašky Nike | Můjběh.cz

Batohy a tašky Nike

sportovní batohy a taška NikeHledáte vhodný způsob, jak mít všechny věci na sport pohromadě? Řešením jsou_sportovní batohy a tašky Nike. Jsou navrhovány právě s tím, aby se do nich vešly všechny nezbytné věci, včetně případných sportovních bot. Zároveň jsou díky moderních materiálům, lehké a dobře se udržují. Sportovní_batohy a tašky Nike_oceníte také v případě, že hledáte vhodný módní doplněk ke svému ostatnímu oblečení. Vzhledem k tomu, že Nike své kolekce často mění, tak i nabídky tašek a batohů se obměňuje. Sledujte naše stránky pro nové zajímavé modely sportovních tašek a batohů Nike.

 

 

Strana 1 z 1     Celkem 3 záznamů

Strana
 1. 1
 • Barvy/ev

  Nike Fundamentals Swoosh Gymsack BA2735-606

  men

  od: 116 Kč
 • Barvy/ev

  Nike Nk Brsla Gmsk BA5338-480

  unisex

  od: 128 Kč
 • Barvy/ev

  Women's Nike Gym Club Training Duffel Bag BA5490

  dámské

  od: 400 Kč
Strana
 1. 1

Autorizovaný prodejce značek

Nike
Inov-8
Salomon
adidas
Silva
Enervit
Compressport
SiS
SaltStick
Runguard
Monk nutrition

Můjběh.cz - Když běh je tvůj život

Jestliže hledáte toho správného partnera, který vám pomůže o oblečením a doplňky pro běhání, je vám náš autorizovaný e-shop značek Nike, Adidas a Salomon k dispozici. Běhání a všemu kolem se věnujeme již poměrně dlouhou dobu i ve volném čase, proto také máme většinu nabízeného sortimentu osobně otestovánu. Nabízíme pouze kvalitní běžecké oblečení a boty na běh originál Nike, Adidas a Salomon.

Vyznat se v nových modelech běžeckého oblečení, abyste zjistili co je pro vás nejvhodnější, může být někdy poměrně složité. Díky tomu, že je celý tým našeho e-shopu složen z aktivních běžců, můžeme vám poradit jaké boty na běhání či běžecké oblečení bude pro vás to nejlepší.

„Neexistuje špatné počasí na sport, jen špatně oblečený sportovec".