Značkové Batohy Nike za dobrou cenu | Můjběh.cz

Batohy Nike

Batohy Nike se uplatní při transportu věcí na sport ale i na běžném výletě nebo cestě do školy či práce. Jsou konstruovány tak, aby nebyly zbytečně těžké, dobře odváděly pot ze zad a netlačily do ramenou. Přidejte k tomu originální zpracování batohu Nike a spoustu vychytaných drobností, např. kapsa na přehrávač MP3 nebo uzamykatelné kapsy na doklady. Samozřejmostí jsou funkční materiály a reflexní prvky, které oceníte, když se budete vracet domů za tmy.

 

Autorizovaný prodejce značek

Nike
Inov-8
Salomon
adidas
Silva
Enervit
Compressport
SiS
SaltStick
Runguard
Monk nutrition

Můjběh.cz - Když běh je tvůj život

Jestliže hledáte toho správného partnera, který vám pomůže o oblečením a doplňky pro běhání, je vám náš autorizovaný e-shop značek Nike, Adidas a Salomon k dispozici. Běhání a všemu kolem se věnujeme již poměrně dlouhou dobu i ve volném čase, proto také máme většinu nabízeného sortimentu osobně otestovánu. Nabízíme pouze kvalitní běžecké oblečení a boty na běh originál Nike, Adidas a Salomon.

Vyznat se v nových modelech běžeckého oblečení, abyste zjistili co je pro vás nejvhodnější, může být někdy poměrně složité. Díky tomu, že je celý tým našeho e-shopu složen z aktivních běžců, můžeme vám poradit jaké boty na běhání či běžecké oblečení bude pro vás to nejlepší.

„Neexistuje špatné počasí na sport, jen špatně oblečený sportovec".