Tašky Nike | Mujbeh.cz

Tašky Nike

sportovní tašky nikeBěžecká speciálka Můjběh vám nabízí_sportovní tašky Nikev oblíbeném designu a barvách. Pokud hledáte vhodnou tašku do fitness centra nebo jen tak na běžné nošení jsou tašky Nike dobrou volbou. V naší kolekci najdete dámské tašky nebo vaky přes rameno. Nabízené tašky jsou vybírány z_nejnovějších kolekcí Nike, které se mění. Doporučujeme sledovat naši nabídku, aby vám neunikl zajímavý model. 

 

 

 

Strana 1 z 1     Celkem 3 záznamů

Strana
 1. 1
 • Barvy/ev

  Nike Fundamentals Swoosh Gymsack BA2735-606

  men

  od: 116 Kč
 • Barvy/ev

  Nike Nk Brsla Gmsk BA5338-480

  unisex

  od: 128 Kč
 • Barvy/ev

  Women's Nike Gym Club Training Duffel Bag BA5490

  dámské

  od: 400 Kč
Strana
 1. 1

Autorizovaný prodejce značek

Nike
Inov-8
Salomon
adidas
Silva
Enervit
Compressport
SiS
SaltStick
Runguard
Monk nutrition

Můjběh.cz - Když běh je tvůj život

Jestliže hledáte toho správného partnera, který vám pomůže o oblečením a doplňky pro běhání, je vám náš autorizovaný e-shop značek Nike, Adidas a Salomon k dispozici. Běhání a všemu kolem se věnujeme již poměrně dlouhou dobu i ve volném čase, proto také máme většinu nabízeného sortimentu osobně otestovánu. Nabízíme pouze kvalitní běžecké oblečení a boty na běh originál Nike, Adidas a Salomon.

Vyznat se v nových modelech běžeckého oblečení, abyste zjistili co je pro vás nejvhodnější, může být někdy poměrně složité. Díky tomu, že je celý tým našeho e-shopu složen z aktivních běžců, můžeme vám poradit jaké boty na běhání či běžecké oblečení bude pro vás to nejlepší.

„Neexistuje špatné počasí na sport, jen špatně oblečený sportovec".