Čepice a čelenky na běhání Nike | Mujbeh.cz

Čepice a čelenky Nike

běžecké čepice a čelenky nikeČepice na běhání a čelenky Nike.přijdou vhod jakmile se zhorší počasí. Zvlášť v případě čepic Nike, které jsou připraveny na podzim či zimu..Až 40%.tělesného tepla ztrácíte právě na hlavě. Takže, jestliže chcete běhat i v chladnějších podmínkách, zvažte nákup kvalitní čepice nebo čelenky Nike. Čelenka na běhání je vhodná pro teplejší období, kdy potřebujete, aby vám pot nekapal do očí. Nabízíme.aktuální modely.z běžeckých kolekcí Nike.

 

 

Strana 1 z 1     Celkem 2 záznamů

Strana
 1. 1
 • Barvy/ev

  Unisex čepice U Nk Perf Beanie Plus AQ8290-032

  unisex

  od: 256 Kč
 • Barvy/ev

  Unisex čepice Nike AeroBill Tailwind BV2204-010

  unisex

  od: 390 Kč
Strana
 1. 1

Autorizovaný prodejce značek

Nike
Inov-8
Salomon
adidas
Silva
Enervit
Compressport
SiS
SaltStick
Runguard
Monk nutrition

Můjběh.cz - Když běh je tvůj život

Jestliže hledáte toho správného partnera, který vám pomůže o oblečením a doplňky pro běhání, je vám náš autorizovaný e-shop značek Nike, Adidas a Salomon k dispozici. Běhání a všemu kolem se věnujeme již poměrně dlouhou dobu i ve volném čase, proto také máme většinu nabízeného sortimentu osobně otestovánu. Nabízíme pouze kvalitní běžecké oblečení a boty na běh originál Nike, Adidas a Salomon.

Vyznat se v nových modelech běžeckého oblečení, abyste zjistili co je pro vás nejvhodnější, může být někdy poměrně složité. Díky tomu, že je celý tým našeho e-shopu složen z aktivních běžců, můžeme vám poradit jaké boty na běhání či běžecké oblečení bude pro vás to nejlepší.

„Neexistuje špatné počasí na sport, jen špatně oblečený sportovec".