Fitness mikiny Nike | Mujbeh.cz

Fitness mikiny Nike

fitness mikiny nikeDesignové.fitness mikiny Nike můžete mít ve verzi na zimu - označené jako FLC hoody z teplého fleesu nebo na léto jako lehkou fitness mikinu bez kapuce. Fitness mikiny Nike jsou vhodné pro každodenní trénink i na běžné nošení. Vypadají dobře a díky použitým materiálům.dobře odvádí pot.

 

K fitness mikinám doporučujeme také od značky Nike jejich.fitness trika.nebo.fitness legíny Nike. Aby vám vaše mikina Nike dlouho vydržela, mrkněte také na to,.jak správně pečovat.fitness oblečení?

Strana 1 z 1     Celkem 2 záznamů

Strana
 1. 1
 • Barvy/ev

  Pánská mikina M Nk Dry Hoodie Po Swoosh 885818

  pánské

  od: 695 Kč
 • Barvy/ev

  Pánská mikina M Nk Therma Crew AR6640-010

  pánské

  od: 1 199 Kč
Strana
 1. 1

Autorizovaný prodejce značek

Nike
Inov-8
Salomon
adidas
Silva
Enervit
Compressport
SiS
SaltStick
Runguard
Monk nutrition

Můjběh.cz - Když běh je tvůj život

Jestliže hledáte toho správného partnera, který vám pomůže o oblečením a doplňky pro běhání, je vám náš autorizovaný e-shop značek Nike, Adidas a Salomon k dispozici. Běhání a všemu kolem se věnujeme již poměrně dlouhou dobu i ve volném čase, proto také máme většinu nabízeného sortimentu osobně otestovánu. Nabízíme pouze kvalitní běžecké oblečení a boty na běh originál Nike, Adidas a Salomon.

Vyznat se v nových modelech běžeckého oblečení, abyste zjistili co je pro vás nejvhodnější, může být někdy poměrně složité. Díky tomu, že je celý tým našeho e-shopu složen z aktivních běžců, můžeme vám poradit jaké boty na běhání či běžecké oblečení bude pro vás to nejlepší.

„Neexistuje špatné počasí na sport, jen špatně oblečený sportovec".