Sportovní podprsenky Nike na běhání | Mujbeh.cz

Sportovní podprsenky Nike

sportovní podprsenky nikeSportovní podprsenky Nike.oceníte zejména při sportu, neboť poskytují vysokou podporu i pro nejnáročnější sporty. Podprsenky Nike jsou vyrobeny ze speciálního materiálu s.technologií Dri Fit, který dobře odvádí pot z pokožky. Další výhodou jsou trendové barvy a zpracování, které kolekce Nike přinášejí. Sportovní podprsenka na běhání by neměla chybět v žádném šatníku. Vybíráme pro vás to nejlepší z aktuálních běžeckých kolekcí Nike.

 

Jak pečovat.o svou sportovní podprsenku Nike se dozvíte v tomto.návodu.

 

Strana 1 z 1     Celkem 6 záznamů

Strana
  1. 1
Strana
  1. 1

Modelové řady sportovních podprsenek na běhání Nike

Sportovní podprsenka je v centru pozornosti každé sportovně zaměření ženy. Je to často první věc, kterou si obleče a do které investuje. Je jasné, že žádné dvě ženy nejsou zcela stejné. Mají různé potřeby, takže vyžadují co nevíc personalizaci přímo pro ně.

 

V tomto ohledu od sportovní podprsenky na běhání v prvé řadě očekávají aby se cítili pohodlně a podprsenka je při sportu podpořila.

 

Společnost Nike věnovala více než 2 roky výzkumu, testování, návrhům a vytvoření nové řady sportovních podprsenek Nike Pro Bra Collection, které jsou ušité na míru pro každou atletku. Inovativní kolekce obsahuje 5 typů sportovních podprsenek s různou úrovní podpory.

 

Modelová řada - Nike Pro Rival Bra

Sportovní podprsenka na běhání Nike Pro Rival Bra dosahuje nejvyšší úrovně podpory v této kolekci. Špičková podpora je nabízena i bez kostic. Lisovaný střih výborně drží její tvar a omezuje pohyby prsou. Díky speciámu materiálu  z nylonu a spandexu s Dri-Fit úpravou dobře odvádí vlhkost od pokožky a udržuje ji v suchu. Mezi další výhody elastický podprsní pás či záda v provedení racerback, která vám umožní pohyb bez omezení. Samozřejmostí u tohoto modelu jsou lepené švy pro snížení případného podráždění. K dispozici v 25 velikostech.

 

Modelová řada - Nike Pro Fierce Bra

Sportovní podprsenka Nike Pro Fierce nabízí lehčí podporu a přirozený tvar. Poznáte ji podle prošívaných kontur, které zvýrazní vaše tvary. Podprsenka je bezešvá, takže vás nebude nic dráždit. Košíčky v kompresním střihu zdůrazní vaše křivky. Speciální materiál z polyesteru a spandexu s technologií Dri-Fit vás udrží v suchu a pohodě i při náročném tréninku.

 

Modelová řada - Nike Pro Classic Bra

Sportovní podprsenka na běhání Nike Pro Classic Bra má kompresní střih a poskytne vám dobrou podporu nejen při běhu ale i dalších fitness aktivitách. Vnitřní pásky podprsenky tvoří stabilizační napětí, čímž částečně eliminují pohyb prsou při pohybu. Měkká elastická tkanina z polyesteru a spadexu s technologií Dri-Fit vás udržuje v suchu. Za zmínku stojí i velmi měkký elastický pás pod prsy.

 

Informace pro běžce

Novinka letošního roku – Nike Odyssey React
17. 10. 2018 14:49:46

Představujeme absolutní novinku letošního roku – boty Nike Odyssey React! Jsou neuvěřitelně pohodlné a výborně odpružené, proto je ocení i nároč ...

Zobrazit více
Night Trail Run – Holešov 6. 10. 2018
4. 10. 2018 8:57:29

Další ze závodů série nočních běhů Night Trail Run se koná již 6. 10. 2018 v Holešově! Závod se uskuteční v prostorách zámecké zahrady. Jedná se o 10 ...

Zobrazit více
Night Trail Run – Rusava 21. 7. 2018
18. 7. 2018 9:58:59

Blíží se další závod ze série nočních běhů Night Trail Run! Bude se konat 21. 7. 2018 na Rusavě. Jedná se o 12 hodinový běh či pochod pro všechny kate ...

Zobrazit více
35 Úžasných účinků běhání – 1. část
10. 6. 2018 19:51:24

Běh je nepřirozenější pohyb, který poskytuje tělu nepřeberné množství pozitivních zdravotních účinků. Co se ale opravdu děje s tělem, když pravidelně ...

Zobrazit více
Night Trail Run – Staré město u UH. 16. 6. 2018
7. 6. 2018 14:05:16

Další závod ze série nočních běhů Night Trail Run se uskuteční 16. 6. 2018 ve Starém Městě u Uherského Hradiště. Zúčastnit se ho můžete jako jednotliv ...

Zobrazit více

Autorizovaný prodejce značek

Nike
Inov-8
Salomon
adidas
Silva
Fixpoints
Enervit
Powerbar
Compressport
SiS
SaltStick

Můjběh.cz - Když běh je tvůj život

Jestliže hledáte toho správného partnera, který vám pomůže o oblečením a doplňky pro běhání, je vám náš autorizovaný e-shop značek Nike, Adidas a Salomon k dispozici. Běhání a všemu kolem se věnujeme již poměrně dlouhou dobu i ve volném čase, proto také máme většinu nabízeného sortimentu osobně otestovánu. Nabízíme pouze kvalitní běžecké oblečení a boty na běh originál Nike, Adidas a Salomon.

Vyznat se v nových modelech běžeckého oblečení, abyste zjistili co je pro vás nejvhodnější, může být někdy poměrně složité. Díky tomu, že je celý tým našeho e-shopu složen z aktivních běžců, můžeme vám poradit jaké boty na běhání či běžecké oblečení bude pro vás to nejlepší.

„Neexistuje špatné počasí na sport, jen špatně oblečený sportovec".