Trailová běžecká obuv Nike | Mujbeh.cz

Trailové boty Nike

Značka Nike je známá svou klasickou běžeckou obuví, která sází na nové technologie a velmi trendy design. Pro doplnění její kolekce uvedla také svou verzi trailových běžeckých bot, které jsou tzv. hybridní. Tzn. že jde o klasické běžecké boty Nike ovšem s vlastnostmi trailové běžecké obuvi. To oceníte hlavně pokud běháte jak na zpevněných trasách tak i členitém povrchu.


Trailová běžecká obuv Nike nabízí vynikající odpružení díky technologii Nike Zoom a také speciální podešev s lepkavým povrchem s ostrými výstupky pro lepší trakci a přilnavost k povrchu při běhu v členitém terénu. Jestliže máte rádi značku Nike a chcete vyzkoušet jejich trailový model, jste na správném místě.

Pro správný výběr trailové běžecké obuvi, doporučujeme článek z našeho blogu.

Autorizovaný prodejce značek

Nike
Inov-8
Salomon
adidas
Silva
Fixpoints
Enervit
Powerbar
Compressport
SiS
SaltStick
Runguard
Monk nutrition

Můjběh.cz - Když běh je tvůj život

Jestliže hledáte toho správného partnera, který vám pomůže o oblečením a doplňky pro běhání, je vám náš autorizovaný e-shop značek Nike, Adidas a Salomon k dispozici. Běhání a všemu kolem se věnujeme již poměrně dlouhou dobu i ve volném čase, proto také máme většinu nabízeného sortimentu osobně otestovánu. Nabízíme pouze kvalitní běžecké oblečení a boty na běh originál Nike, Adidas a Salomon.

Vyznat se v nových modelech běžeckého oblečení, abyste zjistili co je pro vás nejvhodnější, může být někdy poměrně složité. Díky tomu, že je celý tým našeho e-shopu složen z aktivních běžců, můžeme vám poradit jaké boty na běhání či běžecké oblečení bude pro vás to nejlepší.

„Neexistuje špatné počasí na sport, jen špatně oblečený sportovec".