Trailové boty Salomon | Mujbeh.cz

Trailové boty Salomon

trailové boty salomonTrailové boty Salomon.jsou velmi oblíbené díky svým vlastnostem a stylovému zpracování. Jako správné trailové boty chrání chodidlo nositele před nárazy, drží stabilitu i na členitém povrchu, jsou odolné vůči povětrnostním vlivům. V neposlední řadě mají boty Salomon.drsnější podrážku.pro lepší kontakt se skalnatým povrchem či blátem.


Oblíbená je hlavně řada.Salomon S-Lab, která nabízí závodní trailovou obuv či.Salomon SpeedCross 3. pro rychlostní tréninky i závody. Neméně známá je také kolekce pro tzv. městský běh -.CityTrail, který získává stále více na popularitě.

Nevíte, která trailová běžecká obuv je pro Vás nejvhodnější? Dozvíte se to v našem článku -.Jak vybrat správné trailové boty.

Autorizovaný prodejce značek

Nike
Inov-8
Salomon
adidas
Silva
Fixpoints
Enervit
Powerbar
Compressport
SiS
SaltStick
Runguard
Monk nutrition

Můjběh.cz - Když běh je tvůj život

Jestliže hledáte toho správného partnera, který vám pomůže o oblečením a doplňky pro běhání, je vám náš autorizovaný e-shop značek Nike, Adidas a Salomon k dispozici. Běhání a všemu kolem se věnujeme již poměrně dlouhou dobu i ve volném čase, proto také máme většinu nabízeného sortimentu osobně otestovánu. Nabízíme pouze kvalitní běžecké oblečení a boty na běh originál Nike, Adidas a Salomon.

Vyznat se v nových modelech běžeckého oblečení, abyste zjistili co je pro vás nejvhodnější, může být někdy poměrně složité. Díky tomu, že je celý tým našeho e-shopu složen z aktivních běžců, můžeme vám poradit jaké boty na běhání či běžecké oblečení bude pro vás to nejlepší.

„Neexistuje špatné počasí na sport, jen špatně oblečený sportovec".