Běžecké doplňky Salomon | Mujbeh.cz

Vážení zákazníci, záleží nám na bezpečnosti příjemců zásilek a kurýrů, z tohoto důvodu rušíme hotovostí dobírky, od zítřejšího dne. Akceptována bude pouze platba přes terminál platební kartou, nejlépe bez dobírky.

Doplňky

Chcete si doplnit své běžecké oblečení od značky Salomon? Chybí vám běžecké ponožky, tašky či rukavice? V sekci - Doplňky Salomon tohle vše najdete. V originální kvalitě, takže vám budou sloužit po hodně dlouhou dobu k vaší spokojenosti. Někdy je lepší nespokojit se s kopií či horším vybavením, ale raději investovat do kvality, která vydrží. Doporučujeme tedy v případě, že máte rádi značku Salomon se podívat i na tuto nabídku.

Strana 1 z 1     Celkem 1 záznamů

Strana
  1. 1
  • Barvy/ev

    Salomon Exo Calf Long 363186

    unisex

    od: 477 Kč
Strana
  1. 1

Autorizovaný prodejce značek

Nike
Inov-8
Salomon
adidas
Silva
Enervit
Compressport
SiS
SaltStick
Runguard
Monk nutrition

Můjběh.cz - Když běh je tvůj život

Jestliže hledáte toho správného partnera, který vám pomůže o oblečením a doplňky pro běhání, je vám náš autorizovaný e-shop značek Nike, Adidas a Salomon k dispozici. Běhání a všemu kolem se věnujeme již poměrně dlouhou dobu i ve volném čase, proto také máme většinu nabízeného sortimentu osobně otestovánu. Nabízíme pouze kvalitní běžecké oblečení a boty na běh originál Nike, Adidas a Salomon.

Vyznat se v nových modelech běžeckého oblečení, abyste zjistili co je pro vás nejvhodnější, může být někdy poměrně složité. Díky tomu, že je celý tým našeho e-shopu složen z aktivních běžců, můžeme vám poradit jaké boty na běhání či běžecké oblečení bude pro vás to nejlepší.

„Neexistuje špatné počasí na sport, jen špatně oblečený sportovec".