Běžecké doplňky Salomon | Mujbeh.cz

Doplňky

Chcete si doplnit své běžecké oblečení od značky Salomon? Chybí vám běžecké ponožky, tašky či rukavice? V sekci - Doplňky Salomon tohle vše najdete. V originální kvalitě, takže vám budou sloužit po hodně dlouhou dobu k vaší spokojenosti. Někdy je lepší nespokojit se s kopií či horším vybavením, ale raději investovat do kvality, která vydrží. Doporučujeme tedy v případě, že máte rádi značku Salomon se podívat i na tuto nabídku.

Strana 1 z 1     Celkem 2 záznamů

Strana
 1. 1
 • Barvy/ev

  Salomon Exo Calf Long 363186

  unisex

  od: 636 Kč
 • Barvy/ev

  Salomon S-LAB Exo 381512

  unisex

  od: 345 Kč
Strana
 1. 1

Autorizovaný prodejce značek

Nike
Inov-8
Salomon
adidas
Silva
Fixpoints
Enervit
Powerbar
Compressport
SiS
SaltStick
Runguard
Monk nutrition

Můjběh.cz - Když běh je tvůj život

Jestliže hledáte toho správného partnera, který vám pomůže o oblečením a doplňky pro běhání, je vám náš autorizovaný e-shop značek Nike, Adidas a Salomon k dispozici. Běhání a všemu kolem se věnujeme již poměrně dlouhou dobu i ve volném čase, proto také máme většinu nabízeného sortimentu osobně otestovánu. Nabízíme pouze kvalitní běžecké oblečení a boty na běh originál Nike, Adidas a Salomon.

Vyznat se v nových modelech běžeckého oblečení, abyste zjistili co je pro vás nejvhodnější, může být někdy poměrně složité. Díky tomu, že je celý tým našeho e-shopu složen z aktivních běžců, můžeme vám poradit jaké boty na běhání či běžecké oblečení bude pro vás to nejlepší.

„Neexistuje špatné počasí na sport, jen špatně oblečený sportovec".