Šortky Salomon | Běžecká speciálka Můjběh.cz

Šortky Salomon

šortky salomonŠortky Salomon jsou oblíbené u sportovců, kteří hledají vysoce funkční oblečení s nízkou váhou a vysokou pohodlností. S šortkami Salomon se setkáte na náročných trailových závodech, stejně jako s jejich dalšími výrobky. Kolekce oblečení Salomon jsou testované v náročných podmínkách. Součástí některých nabízených šortek značky Salomon jsou i speciální kapsy určené pro energetické gely a pití. Jak již bylo řečeno, jsou vyráběny z velmi lehkých materiálů, neboť při náročných závodech rozhoduje každý gram.

 

Autorizovaný prodejce značek

Nike
Inov-8
Salomon
adidas
Silva
Fixpoints
Enervit
Powerbar
Compressport
SiS
SaltStick
Runguard
Monk nutrition

Můjběh.cz - Když běh je tvůj život

Jestliže hledáte toho správného partnera, který vám pomůže o oblečením a doplňky pro běhání, je vám náš autorizovaný e-shop značek Nike, Adidas a Salomon k dispozici. Běhání a všemu kolem se věnujeme již poměrně dlouhou dobu i ve volném čase, proto také máme většinu nabízeného sortimentu osobně otestovánu. Nabízíme pouze kvalitní běžecké oblečení a boty na běh originál Nike, Adidas a Salomon.

Vyznat se v nových modelech běžeckého oblečení, abyste zjistili co je pro vás nejvhodnější, může být někdy poměrně složité. Díky tomu, že je celý tým našeho e-shopu složen z aktivních běžců, můžeme vám poradit jaké boty na běhání či běžecké oblečení bude pro vás to nejlepší.

„Neexistuje špatné počasí na sport, jen špatně oblečený sportovec".