Trika Salomon | Mujbeh.cz

Trika Salomon

Trika Salomon.jsou velmi oblíbená díky svým vlastnostem, které jsou testovány při náročných podmínkách. trika salomonNabízíme Vám nejvýhodnější nákup funkčních triček a trik SALOMON se zárukou originálního výrobku. Na tričko Salomon spoléhají sportovci z celého světa. Pro letní dny jsou k dispozici oblíbená.trika Salomon s krátkým rukávem.či bez rukávů. Ideální jako součást cyklistických nebo běžeckých kompletů.

 

Nejste si jistí výběrem správného funkčního trička? Rádi vám.poradíme. Aby vám vaše triko Salomon vydrželo co nejdéle, přidáme.i pár rad, jak se o něj.starat.

 

Strana 1 z 1     Celkem 2 záznamů

Strana
 1. 1
 • Barvy/ev

  Dámské tílko Salomon S-LAB Sense Tank W 371512

  women

  od: 597 Kč
 • Barvy/ev

  Dámské tílko Salomon Elevate Tank Tunic W

  dámské

  od: 327 Kč
Strana
 1. 1

Autorizovaný prodejce značek

Nike
Inov-8
Salomon
adidas
Silva
Enervit
Compressport
SiS
SaltStick
Runguard
Monk nutrition

Můjběh.cz - Když běh je tvůj život

Jestliže hledáte toho správného partnera, který vám pomůže o oblečením a doplňky pro běhání, je vám náš autorizovaný e-shop značek Nike, Adidas a Salomon k dispozici. Běhání a všemu kolem se věnujeme již poměrně dlouhou dobu i ve volném čase, proto také máme většinu nabízeného sortimentu osobně otestovánu. Nabízíme pouze kvalitní běžecké oblečení a boty na běh originál Nike, Adidas a Salomon.

Vyznat se v nových modelech běžeckého oblečení, abyste zjistili co je pro vás nejvhodnější, může být někdy poměrně složité. Díky tomu, že je celý tým našeho e-shopu složen z aktivních běžců, můžeme vám poradit jaké boty na běhání či běžecké oblečení bude pro vás to nejlepší.

„Neexistuje špatné počasí na sport, jen špatně oblečený sportovec".