Tílka Salomon | Běžecký eshop Můjběh.cz

Tílka Salomon

tílka Salomon - doprava zdarmaOblíbená tílka Salomon jsou navržena ve spolupráci s aktivními sportovci a závodníky. Výsledkem tohoto procesu je tílko Salomon, které dobře kopíruje vaše křivky a nebrání vám při běhání či jiných sportech. Samozřejmostí je použití tzv. funkčních materiálů, které dobře odvádí pot od pokožky. Jak vybrat tílko Salomon vám rádi poradíme. Nabízíme tílka z nových kolekcí značky Salomon, takže máte jistotu, že jde o vysoce kvalitní oblečení.

 

Strana 1 z 1     Celkem 2 záznamů

Strana
 1. 1
 • Barvy/ev

  Dámské tílko Salomon S-LAB Sense Tank W 371512

  women

  od: 597 Kč
 • Barvy/ev

  Dámské tílko Salomon Elevate Tank Tunic W

  women

  od: 327 Kč
Strana
 1. 1

Autorizovaný prodejce značek

Nike
Inov-8
Salomon
adidas
Silva
Enervit
Compressport
SiS
SaltStick
Runguard
Monk nutrition

Můjběh.cz - Když běh je tvůj život

Jestliže hledáte toho správného partnera, který vám pomůže o oblečením a doplňky pro běhání, je vám náš autorizovaný e-shop značek Nike, Adidas a Salomon k dispozici. Běhání a všemu kolem se věnujeme již poměrně dlouhou dobu i ve volném čase, proto také máme většinu nabízeného sortimentu osobně otestovánu. Nabízíme pouze kvalitní běžecké oblečení a boty na běh originál Nike, Adidas a Salomon.

Vyznat se v nových modelech běžeckého oblečení, abyste zjistili co je pro vás nejvhodnější, může být někdy poměrně složité. Díky tomu, že je celý tým našeho e-shopu složen z aktivních běžců, můžeme vám poradit jaké boty na běhání či běžecké oblečení bude pro vás to nejlepší.

„Neexistuje špatné počasí na sport, jen špatně oblečený sportovec".