Trika krátký rukáv

Trika krátký rukáv

Trička Salomon s krátkým rukávem se hodí na sport v každém ročním období. V zimě a na podzim, pokud jste venku, tak samozřejmě s další vrstvou - např. běžeckou bundou Salomon. Trička s krátkým rukávem jsou vyrobena z funkčních materiálů. Udrží vás v suchu i při větší fyzické námaze. Moderní design pak tričku Salomon dodává trendy vzhled.

 

Pokud se o tričko dobře postaráte, bude vám sloužit velmi dlouho. Využijte na sport moderní materiály a soustřeďte se pouze na svůj sportovní výkon.

Autorizovaný prodejce značek

Nike
Inov-8
Salomon
adidas
Silva
Fixpoints
Enervit
Powerbar
Compressport
SiS
SaltStick
Runguard
Monk nutrition

Můjběh.cz - Když běh je tvůj život

Jestliže hledáte toho správného partnera, který vám pomůže o oblečením a doplňky pro běhání, je vám náš autorizovaný e-shop značek Nike, Adidas a Salomon k dispozici. Běhání a všemu kolem se věnujeme již poměrně dlouhou dobu i ve volném čase, proto také máme většinu nabízeného sortimentu osobně otestovánu. Nabízíme pouze kvalitní běžecké oblečení a boty na běh originál Nike, Adidas a Salomon.

Vyznat se v nových modelech běžeckého oblečení, abyste zjistili co je pro vás nejvhodnější, může být někdy poměrně složité. Díky tomu, že je celý tým našeho e-shopu složen z aktivních běžců, můžeme vám poradit jaké boty na běhání či běžecké oblečení bude pro vás to nejlepší.

„Neexistuje špatné počasí na sport, jen špatně oblečený sportovec".