Enervit Vitamin C 1000mg 4020 | Můj Běh
  • Akce
  • Novinka
  • Náš TIP
  • Výprodej

Enervit Vitamin C 1000mg 4020

20 šumivých tablet, posiluje imunitní systém
Doporučená cena 86 Kč
Sleva: 14 %
Cena pro Vás: 74 Kč
Chybí tvoje velikost ?

Podrobný popis

Podrobný popis

ENERVIT VITAMIN C obsahuje 1000 mg vitaminu C. Tato vysoká dávka je pro tělo významnou oporou zvláště v období zvýšeného výskytu virů a bakterií, při nachlazení, stresu, vysoké fyzické aktivitě, pobytu ve znečištěném prostředí i při rekonvalescenci, atd.

doporučené dávkování: Tabletu rozpusťte ve 200 ml vody. Dospělí 1 tableta denně, děti od 12 let ? tablety denně. Není určeno pro děti do 12 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy.
balení: 20 šumivých tablet

Nutriční hodnoty na: v 1 tabletě % DDD
Energ. hodnota 8,4 kcal, 35,2 kJ
vláknina (inulin) 120 mg
vitamin C 1000 mg 1250

DDD: doporučená denní dávka

Složení: kyselina-kyselina citronová, kyselina L-askorbová, regulátor kyselosti-hydrogenuhličitan sodný, sladidlo-sorbitol, vláknina z čekanky-inulin, protispékavá látka-polyethylenglykol (PEG 6000), barvivo-beta-karoten, přírodní aromata, přírodní citrusové aroma, sladidla-sukralóza, citroza (neohesperidin DC).

Tabulka velikostí

Tabulka velikostí

Autorizovaný prodejce značek

Nike
Inov-8
Salomon
adidas
Silva
Enervit
Compressport
SiS
SaltStick
Runguard
Monk nutrition

Můjběh.cz - Když běh je tvůj život

Jestliže hledáte toho správného partnera, který vám pomůže o oblečením a doplňky pro běhání, je vám náš autorizovaný e-shop značek Nike, Adidas a Salomon k dispozici. Běhání a všemu kolem se věnujeme již poměrně dlouhou dobu i ve volném čase, proto také máme většinu nabízeného sortimentu osobně otestovánu. Nabízíme pouze kvalitní běžecké oblečení a boty na běh originál Nike, Adidas a Salomon.

Vyznat se v nových modelech běžeckého oblečení, abyste zjistili co je pro vás nejvhodnější, může být někdy poměrně složité. Díky tomu, že je celý tým našeho e-shopu složen z aktivních běžců, můžeme vám poradit jaké boty na běhání či běžecké oblečení bude pro vás to nejlepší.

„Neexistuje špatné počasí na sport, jen špatně oblečený sportovec".